To proste, trzy z czterech najwyżej sklasyfikowanych par skłoniły się, aby wejść do rywalizacji w tym APT Padel Turniej Mistrzowski Finał !

Dal Bianco i Arce jako szefowie w grupie 2

We wspaniałej scenerii Rosario dzień rozpoczął się bardzo wyrównanym meczem Brazylijczyków. Outsiders Lucas Da Cunha i Joao Flores początkowo wywierali presję na swoich rodaków, biorąc pierwszego seta. Mentalnie Julio Julianoti i Stefano Flores zdołali wszędzie złapać jeden rękaw, ale po przykurczu łydki Stefano zostali zmuszeni do przejścia na emeryturę w 4/6 7/6 2/3. Mamy nadzieję, że Brazylijczyk wyzdrowieje i będzie dziś w stanie utrzymać swoją pozycję.

Drugi już decydujący mecz dla Julianotiego i Floresa, którzy znajdą Argentyńczyków Barrerę i Bejarano, którzy nie potrafili zatrzymać dynamiki pary na koniec sezonu: Arce/Dal Bianco. Numery 2 w tabeli po raz kolejny były nie do zdobycia, wygrali 6/4 6/3 i wyszli na doskonały start w konkursie.

franco dal bianco maxi arce apt szwecja

Dwie niespodzianki w grupie 1!

W grupie 1 w pierwszym meczu para numer 4, Melgratti / Oliveira, zmierzyła się z utworzonym na tę okazję duetem Aguirre / Torre. Argentyńczycy, którzy bardzo dobrze się znają, grając ze sobą w przeszłości, nie potrzebowali okrążenia rozgrzewkowego. Natychmiast wyrównali szanse ze swoimi przeciwnikami i byli w stanie zrobić przerwę w kluczowym momencie. Po wygraniu pierwszego seta 7/5, „Tolito” i Edurrdo Torre nadal wywierali presję, wykorzystując niezwykłe faule rywali, aby wygrywać w równych setach (7/5 6/2). Oliveira i Melgratti już wrócili do muru, ponieważ dziś będą musieli zdominować numer 1, aby móc kontynuować turniej ...

Numery 1, które również wróciły do ​​​​ściany, ponieważ zostali zaskoczeni przez swoich odpowiedników Nicolasa Egeę i Maxi Sancheza! Duet utworzony na tę okazję był w stanie znaleźć środki, aby powrócić do bitwy po przegranej pierwszego seta w tie-breaku. Argentyńczycy tworzą wyczyn pierwszego dnia, wygrywając 6/7 6/4 6/3. Dziś jest to prawdziwy „mecz śmierci”, w którym zmierzą się pary 1 i 4 APT Padel Wieża !

Program drugiego dnia

  • 16:00 (20:00 Francja): Flores / Julianoti vs Barrera / Bejarano (Grupa 2)
  • 17:30 (21:30 Francja): Alfonso / Chiostri vs Melgratti / Oliveira (Grupa 1)
  • 19:00 (23:00 Francja): Arce / Dal Bianco vs Da Cunha / Flores (grupa 2)
  • 20:30 (00:30 Francja): Aguirre / Torre vs Egea / Sanchez (Grupa 1)

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !