W Rosario, w półfinale APT Master Final, Miguel Oliveira i Yain Melgratti osiągnęli wyczyn pokonując parę numer 2, Arce / Dal Bianco w prostych setach.

Co za wyczyn! Choć prawie odpadli po dwóch dniach rywalizacji, oto Yain Melgratti i Miguel Oliveira zagrają jutro w finale APT Padel Finał Tour Master! Nie do pomyślenia nieco ponad 24 godziny temu.

Argentyńczyk i Portugalczyk, którzy rozpoczęli rywalizację najgorzej z możliwych, nabierają tempa. Po wczorajszym pokonaniu pary Egea/Sanchez w równych setach, powtórzyli to tego wieczoru przeciwko Maxi Arce i Dal Bianco, którzy zostali wielkimi faworytami po szybkim wygraniu trzech meczów.

Argentyńczycy, para w postaci tego końca sezonu na World Padel Tour zostali wybrani przez dwóch graczy, którzy nie mieli nic do stracenia. Równie dobrze mogli oferować bardzo piękne punkty, takie jak ten, który widzisz ICI, nie będą mogli naprawdę znaleźć winy u swoich adwersarzy.

Imponujące, Melgratti i Oliveira nigdy nie zwolnili tempa iw końcu wygrywają 6/3 6/2 ze swoimi młodymi przeciwnikami, którzy jeszcze nie przegrali rundy w Rosario! Dlatego jutro zagrają w finale tego Mistrzowskiego Finału. Zmierzą się albo z Tolito Aguirre i Agustinem Torre, albo z Lucasem Da Cunha i Joao Floresem. Odpowiedz tuż poniżej:

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !