APT Master Final: Tolito i Torre mają się dobrze!

Faworyci zostaną okrzyknięci w tych półfinałach APT Padel Finał Tour Master! Po porażka Arce i Dal Bianco, Tolito i Torre nie przeszli daleko od eliminacji!

Po przelocie nad fazą grupową Leo Aguirre i Agustin Torre zmierzyli się wczoraj wieczorem z Brazylijczykami Lucasem Cunhą i Joao Floresem w półfinale finału APT Master Final.

Faworyci na papierze, Argentyńczycy od samego początku byli rzucani wyzwaniem przez brazylijską drużynę, która skrupulatnie rozegrała wszystkie rzuty. Po wymianie przerw, dwaj panowie, którzy zajęli trzecie miejsce ze swoim krajem w Katarze, wygrali pierwszą rundę: 3/7.

Po drodze Cunha i Flores zrobili sobie przerwę od startu w drugim secie. Zaczęliśmy myśleć, że wyraźnie nie był to dzień dla par, które w fazie grupowej zajęły pierwsze miejsce.

Ale Argentyńczycy, popychani przez publiczność, zareagowali szybko, z kolei oddając serwis rywalom w kolejnym meczu. Set był kontynuowany w bardzo zrównoważony sposób i dopiero tie-break mógł rozstrzygnąć dwie pary. Na długiej linii przechodzącej od Tolito Argentyńczykom udało się zrobić mini-przerwę na 5/4, by wygrać seta dwa punkty później.

W trzeciej rundzie, również utknęli, Aguirre i Torre udaje się wygrać 5/7 7/6 6/4 i dotrzeć do finału tego Mistrzowskiego Finału. Tolito pozwolił sobie nawet skończyć z bezczelną amortyzacją, punkt, który możesz znaleźć ICI !

Dziś więc o tytuł powalczą dwie pary z grupy 1. Niepokonani, Tolito i Torre będą faworytami, zwłaszcza że pokonali Melgrattiego i Oliveirę w prostych setach (7/5/6/2) podczas starcia w fazie grupowej. Ale uważaj, wydaje się, że Portugalczycy i Argentyńczycy odzyskali całą swoją pewność siebie, więc jest to zemsta na wysokim poziomie, którą powinniśmy zobaczyć dzisiaj w Rosario.

Rozpoczęcie meczu o 11:30 czasu lokalnego (15:30 we Francji).

Publié par
Xan Tafernaberry