Zajęty program w ten czwartek, ponieważ dziś rano odbędą się 3 finały previa, z kluczem do miejsc, w których można wejść do finałowego stołu kobiet tego APT Hublot Monako Mistrz.

Francja ma możliwość wystawienia 2 100% trójkolorowych par w ostatnim losowaniu tego APT Hublot Monaco. Elodie Invernon i Charlotte Soubrie jako pierwsze wejdą na tor, zmierzą się z Laurą Pando i Carmen Mazo na otwarciu o 9:15 na torze 2 (CLUB).

Druga niebieska para składa się z Adeline Nadal i Nady Madjoubi. Dwóch przyjaciół zmierzy się z Vanesą Alonso i Silvią Lopez, hiszpańską parą, która zrobiła wczoraj silne wrażenie podczas swojej poprzedniej połowy przeciwko Maaike Betz i Francesce Ligotti. Spotkanie zaplanowano na 11:30, nadal na torze 2 (KLUB).

Niestety spotkania te nie będą transmitowane, ale wyniki w czasie rzeczywistym znajdziecie w poście: APT Monaco na żywo: wyniki na żywo! (padelmagazyn.fr).

Program previa:

9:15: Invernon/Soubrie vs Pando/Mazo

10:30: Sofia Saiz/Eugenia Guimet kontra Erika Zanchetta/Martina Parmigiani

11:30: Adeline Nadal / Nada Madjoubi vs Vanesa Alonso / Silvia Lopez

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.