Andres Britos i Pablo Barrera wywołał sensację w to niedzielne popołudnie w Monako, wygrywając Hublot Monako Mistrz 2022 APT Padel Okrągłe 4/6 6/4 6/4. Argentyńczyk i reprezentant Włoch zdobywają drugi z rzędu tytuł po Buenos Aires.

Będziesz musiał na nich polegać!

Mówiliśmy o zaskoczeniu, kiedy nowa para Barrera/Britos dotarła do finału pierwszego w tym roku turnieju w Paragwaju. Rozmawialiśmy o wyczynie, kiedy ta sama para zdobyła tytuł w swoim drugim turnieju w Buenos Aires. O czym powinniśmy rozmawiać teraz, gdy Barrera/Britos pokonali Chiostri/Alfonso nr 1 w finale Monaco Masters?

zablokuje Monako o 3

Andrés i Pablo są na najlepszym poziomie w swojej karierze i teraz będą musieli na nich liczyć na każdym turnieju. Ich style gry wydają się być całkowicie kompatybilne, ku uciesze mongaskich widzów.

Jackpot za kasynem

Jednak mecz nie rozpoczął się dla nich zbyt dobrze! Podczas gdy Pablo Barrera, twardy fizycznie przez dwa dni, rozpoczął mecz bardzo napięty, duet Chiostri / Alfonso pokazał całą swoją klasę wygrywając widowiskowe wymiany.

Drugi set wydawał się zaprowadzić nas do łatwego zwycięstwa APT nr 1, ale błędy w tym ostatnim pozwoliły Barrerze i Britosowi ożywić się, przesuwając mecz do trzeciego seta.

apt monako

Trzeci był dowodem na to, że ta para może pokonać każdego na tym torze, gdy obaj gracze osiągnęli swój najlepszy wynik w tym samym czasie. Imponująca, włosko-argentyńska para zdołała przejąć władzę w najlepszym momencie, aby pozwolić sobie na nowy tytuł!

Cała obsada APT Padel Tour pojedzie jutro do Kapsztadu, na pierwszy turniej padel na arenie międzynarodowej w RPA!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !