L 'Hublot Monako Mistrz 2022 dał nam dwa spektakularne półfinały w losowaniu kobiet! 6 zestawów do określenia plakatu, który już zapowiada się intensywną wojną psychologiczną.

Szwecja w centrum uwagi

Baharak Soleymani i Ajla Behram są wojownikami. Szwedzi po raz kolejny udowodnili to przeciwko Margaridzie Fernandes i Cristinie Gonzalez. Pod koniec spotkania z niekończącymi się wymianami Soleymani / Behram wiedzieli, jak uwolnić dodatkową energię, aby zakwalifikować się do jutrzejszego wielkiego finału.

Pod koniec spotkania Szwedzi byli bardzo poruszeni:

Herrada niepokonany

W finale Szwedzi odnajdą Mireię Herradę i Laię Rodriguez, które również zaprezentowały się świetnie. Wracają do dwóch krytycznych sytuacji, wygrywając w szczególności 6 ostatnich meczów meczu i wygrywając w 3 setach.

Mireia pozostaje więc niepokonana na torze (zwycięstwo w Sewilli i finał w Monako), a Laia dociera do finału mając zaledwie 17 lat!

Jutro nadchodzi wielka bitwa szwedzko-hiszpańska!

Możesz teraz śledzić półfinały mężczyzn, korzystając z poniższego linku!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !