Podążając za tym APT Hublot Monako Mistrz, z dzisiejszym programem w programie wszystkie ćwierćfinały przed nami Padel Magazine.

20:17: Windahl / Gutierrez wypuszczają APT nr 1

Obiecano nam tytaniczny mecz, dostaliśmy to. Cóż prawie. Para Windahl/Gutierrez, która po raz pierwszy pojawiła się na APT, zmierzyła się z liderami rankingu Maxi Arce/Franco Dal Bianco. W meczu na bardzo, bardzo wysokim poziomie ostatecznie to Szwed i Argentyńczyk pokonali rywali.

Wynik końcowy: wygraj Windahl Gutierrez 7-6 4-6 6-3

18:02: Barrera / Britos na swojej chmurze

Znakomita wydajność pary Barrera/Britos, która potwierdza jego znakomita forma w tej chwili wygrywając w 2 setach z parą Julianoti / Quiles. Prestiżowe zwycięstwo, które ponadto pozwala im dotrzeć do ostatniego kwadratu tego mistrza APT Hublot Monaco.

Wynik końcowy: 7-5 6-3 Barrera/Britos

16:50: Wynik 1/4 tabeli kobiet

1/4 finału się skończyło i teraz znamy wszystkie drużyny zakwalifikowane do finałowej rundy tego APT Hublot Monaco Master. Wyniki meczu:

Alja Behram / Baharak Solejmani vs Asa Eriksson/Cornelia Lister: 6-4 6-2

Filipa Mendonca/Caterina Vilela vs. Margarida Fernandes/Cristina González : 6-7 7-5 4-6

Erika Zanchetta/Martina Parmigiani vs Marta Gonzalez/Mafalda Fernandes: 6-0 6-6 (mecz przerwany z powodu kontuzji)

Mireia Herrada/Maria Rodriguez vs Cristina Carrascosa/Isabel Dominguez: 7-6 6-1

16:09: Masterclass Chiostri i Alfonso

Zwycięstwo pary Chiostri/Alfonso i to w dobrym stylu! Jeśli wspomnieliśmy o siarkowym charakterze pary Germani / Torre podczas zwycięskiego ćwierćfinału przeciwko Restivo / Ramos, para Chiostri / Alfonso została raczej zauważona przez ich martwy spokój i niesłabnący spokój. Naprzeciwko brazylijski duet Da Cunha/Flores wydawał się dziś przytłoczony i nie znalazł rozwiązania przeciwko Argentyńczykom.

Wynik końcowy: zwycięstwo Chiostri / Alfonso 6-4 6-3 w 1h09 gry.

Statystyki Chiostri/Alfonso vs Da Cunha/Flores APT Monaco 2022

14:40: Allemandi / Torre pod napięciem!

Po wyrównanym meczu para Germani/Torre wydostała się z możliwej pułapki przeciwko parze Restivo/Ramos. Zakwalifikują się do półfinału tego APT Hublot Monaco Master. Wynik końcowy: Zwycięstwo Germani/Torre 3-6 6-3 7-6

Zobacz podsumowanie spotkania w poniższym artykule:

14: Aktualizacja na 1/4 Ladies!

Znamy już 2 z 4 par półfinalistów tego APT Hublot Monaco Master, są toAlja Behram/Baharak Soleymani i Margaridas Fernandes/Cristina Gonzalez. Pokonali odpowiednio Asę Eriksson/Cornelię Lister (6-4 6-2) i Mendonçę/Vilelę (7-6 5-7 6-4).

11:57: Śledźcie także koncert 1/4 finału Gentlemen

Znajdź link do śledzenia na żywo spotkań męskiego stołu, właśnie tutaj:

11:23: Program popołudniowy

Po dziewczynach na otwarciu na arenę przyjdzie kolej na losowanie mężczyzn. Mecze odbywają się na korcie centralnym od godz.

12:XNUMX: Juan Restivo/Diego Ramos vs Agustin Torre/Tito Allemandi

a następnie: Lucas Da Cunha/Joao Flores vs Federico Chiostri/Gonzalo Alfonso

a następnie: Pablo Barrera/Andres Britos vs Julio Julianoti/Federico Quiles

następnie: Franco Dal Bianco/Maxi Arce vs Daniel Windahl/Cristian Gutierrez

08:30: Program poranny

Po dość intensywnej 8/XNUMX finału nadszedł czas na ćwierćfinały kobiet, które odbędą się dziś rano i na początku popołudnia. Oto plakaty do naśladowania:

9:30: Alja Behram/Baharak Soleymani kontra Asa Eriksson Krueger/Cornelia Lister

10:45: Filipa Mendonça/Caterina Vilela vs Margarida Fernandes/Cristina Gonzalez

12:XNUMX: Erika Zanchetta/Martina Parmigiani kontra Marta Gonzalez/Mafalda Fernandes

13:15: Mireia Herrada/Maria Eulalia Rodriguez kontra Cristina Carrascosa/Isabel Dominguez

Mecze można oglądać na żywo tutaj:

[piątek 15 kwietnia]

22:03: koniec 8/XNUMX finału kobiet

Pod koniec zapierającego dech w piersiach i pełnego wrażeń dnia, werdykt wydała nam szesnastka kobiet. Oto podsumowanie wyników 8-tej rundy kobiet tego turnieju APT Hublot Monaco:

Alja Behram / Baharak Solejmani kontra Raluca Sandu/Noemi Aguilar: 3-6 6-4 7-5

Asa Erikson Krueger/Cornelia Lister vs Florencia Lucia/Sofia Formigal: 6-2 6-2

Antonette Andersson/Biljana Billie Gajic kontra Erika Zanchetta/Martini Parmigiani : 0-6 7-5 2-6

Pilar Albarran Villalon/Rocio Albarran Villalon vs Marta Gonzales/Mafalda Fernandes : 6-7 7-5 7-5

Filipa Mendonca/Catarina Vilela vs Amanda Girdo/Anna Akerberg: 4-6 6-3 6-2

Margarida Fernandes/Cristina González vs Dilara Yutkuran/Kristina Clement: 6-1 6-1

Elodie Invernon/Charlotte Soubrie kontra Mireia Herrada Ruiz i Maria Eulalia Rodriguez : 2-6 6-3 3-6

Vanessa Alonso/Silvia Lopez kontra Cristina Carrascosa/Isabel Dominguez Munaiz : 2-6 4-6

21:31: Britos i Barrera pokazują swoje wielkie ramiona!

Pod koniec improwizowanej nocnej sesji para Andres Britos/Pablo Barreda wygrała w 3 setach w bardzo zaciętym meczu pełnym zwrotów akcji z Alexem Chozasem/Tolito Aguirre. Już od pierwszego seta czuliśmy, że będziemy mieli prawo do wspaniałej walki, która nie potrwa nawet godziny. I nie umknęło. Zajęło to 3h14 gry, aby znaleźć zwycięzców w tym meczu. Zwycięzcami są Brytyjczycy i Barreda, którzy wygrywają 6-7 7-6 7-5

18:07: Arce / Dal Bianco na mecie!

Pod koniec 3 setów to Arce / Dal Bianco pokazali jakie drewno rozgrzewają! Pierwszy set był taką formalnością dla Arce i Dal Bianco, że mogliśmy sobie powiedzieć, że w końcu z tego szoku dnia zrobi się „pschit”. Jednak Cayetano i Jose Carlos nie poddali się i zaskoczyli numer 1 APT w kasie drugiego seta. Ukąszeni, Argentyńczycy byli po prostu nie do zniesienia w 2. miejscu i schowali bilet do ćwierćfinału tego mistrza APT Hublot Monaco.

Statystyki Arce/Dal Bianco vs Rocafort/Gaspar APT MONACO 2022

Wynik końcowy: Victory Maxi Arce / Cayetano Rocafort 6-2 4-6 6-0

W następnej rundzie zmierzą się z parą Daniel Windahl / Cristian Gutierrez w meczu, który już pachnie puchem!

16:20: Julianoti / Quiles z żelazną pięścią!

Jednostronny mecz pary brazylijsko-argentyńskiej, która przez cały mecz utrzymywała prowadzenie. Julianoti i Quiles byli po prostu zbyt silni, by ich dzisiejsi przeciwnicy byli narażeni na niebezpieczeństwo. Zwycięstwo na wynik 6-1 6-2 przeciwko parze Javier Pérez/Simon Vasquez. Zmierzą się ze zwycięzcami spotkania Andres Britos/Pablo Barrera vs Alex Chozas/Leonel Aguirre.

15:30: Podążaj za ósmym stolikiem dla pań

Mecze do obejrzenia na żywo Padel Magazine :

15:30 SOLEYMANI / BEHRAM vs SANSU / AGUILAR

16:30 ALBARRAN/ALBARRAN vs GONZALEZ/FERNANDES

17:30 GIRDO / AKERBERG vs FILIPA MENDONCA / CATARINA VILELA

18:30 CARRASCOSA/DOMINGUEZ vs ALONSO/LOPEZ

15:13: Chiostri / Alfonso musiał pracować!

W meczu, który wyglądał na ich korzyść na papierze, Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri zmierzyli się w trzech setach ze szwedzką parą Viktor Stjern i Daniel Appelgren, by ostatecznie odnieść zwycięstwo. Wygrali mecz z wynikiem 6-3 3-6 6-3. Zakwalifikują się do 8/XNUMX finału turnieju APT Hublot Monaco Master, aw ćwierćfinale zmierzą się z Brazylijczykami Lucasem Da Cunha/Joao Pedro Floresem.

13:27: Allemandi i Torre wyłączają Oliveirę i Melgratti

Mini trzęsienie ziemi na środku! W meczu ogłoszonym jako ciasny przeciwnik, który z pewnością zakończy się najlepszym z 3 setów, nowa para Germani/Torre udowodniła wszystkim, że z pewnością będzie trzeba na nią liczyć. O ile w pierwszym secie uraczono nas zaciętą walką, która zakończyła się tie-breakiem, o tyle w drugim meczu po prostu nie ma, a argentyńska para była bezstronna, nie poddając żadnego meczu. Wynik końcowy: Zwycięstwo 7-6 6-0 niemiecki/Torre

12:08 Windahl/Gutierrez pod kontrolą!

Para szwedzko-argentyńska wygrała w 2 setach z Del Moral/Egea, uzyskując niemal doskonały wynik. Po zwycięstwie 6-1 6-3 para zakwalifikowała się do ćwierćfinału tego APT Hublot Monaco Master.

11:36 Drugi set pomiędzy Windahl/Gutierrez vs Del Moral/Egea na żywo

11:10: Pierwszy zakwalifikował się do kwarty

Na środku para brazylijska Lucas Silveira Da Cunha/Joao Pedro Flores wygrał z Antonio Luque i Vasco Pascoal z wynikiem 6-3 7-6.

W klubie Diego Ramos i Juan Restivo dali nam prawdziwy recital w bardzo przyjemnym meczu, wygrywając w 2 setach z Miguelem Deusem i Nuno Deusem. Wynik końcowy: Restivo Zwycięstwa / Ramos 7-5 6-1

10:32: Invernon / Soubrie w finałowym stole!

Bardzo dobry występ naszej niebieskiej Charlotte Soubrie i Elodie Invernon, które zakwalifikowały się do 6/2 finału tego APT Hublot Monaco Master i oficjalnie wzięły udział w losowaniu finałowym! Zwycięstwo na wynik 6-4 XNUMX-XNUMX przeciwko parze Pando / Mazo.

9:36: Rozgrywki rozpoczynają się w Centrali i w Klubie

Trwa ósmy finał!

Znajdź mecz między Miguelem Deusem / Nuno Deusem i Juanem Restivo / Diego Ramosem na żywo Padel Magazine. Śledź również spotkanie Antonio Luque / Vasco Pascoal vs Lucas Silveira Da Cunha / Joao Pedro Flores, transmitowane przez APT!

Wszystkie linki LIVE znajdziesz w poniższym artykule!

8:02: Pełny program na rano

Dziś rano znajdziemy:

9:30: Antonio Luque / Vasco Pascoal vs Lucas Silveira Da Cunha / Joao Pedro Flores (ŚRODEK)

9:30: Miguel Deus/Nuno Deus vs. Juan Restivo/Diego Ramos (KLUB)

11:XNUMX: Agustin Torre/Tito Allemandi kontra Miguel Oliveira/Yann Melgratti (ŚRODEK)

11:XNUMX: Daniel Windahl/Cristian German Gutierrez vs Matias del Moral/Pablo Egea (KLUB)

12:30: Daniel Appelgren / Viktor Stjern vs Fedrico Chiostri / Gonzalo Alfonso (CENTRAL)

[Dzień czwartek, 14 kwietnia]

20:48: Eliminacja Barsottiego / Martina u bram stołu finałowego!

Po wielkiej walce nasi Blues przegrali ze szwedzkim numerem 1. Led 1 ustawiony na 0, tricolors wszędzie podniósł rundę, zanim ostatecznie przegrał po wielkiej bitwie w trzecim secie. Wynik końcowy: zwycięstwo pary Akerberg / Girdo 6-2 2-6 6-4

19:30: Kwalifikacje Chozas / Aguirre w 8th

Duet Chozas/Aguirre nie miał czasu do stracenia w środowym meczu zamknięcia na środku. Suche zwycięstwo w 2 setach, tylko 3 małe partie przegrały z hiszpańską parą Florensa / Quiros. Wynik końcowy: Zwycięstwo Chozas/Aguirre 6-1 6-2

19:15: Śledzenie meczu Wendy Barsotti i Melissy Martin ze szwedzkim numerem 1 na żywo

18:22: Rocafort i Gaspar kwalifikują się!

W tym pojedynku między Hiszpanami a Argentyńczykami to w końcu hiszpańska para złożona z Rocaforta i Gaspara sprawiła, że ​​prawo rządziło na ziemi. Zwycięscy w bardzo wyrównanym pierwszym secie z wynikiem 7-5, Hiszpanie niczego nie przegapili w drugim. Zwycięstwo w 2 setach dla Rocafort / Gaspar na wynik 7-5 6-2

17:13: Cayetano Rocafort rusza na tor!

Niedługo rozpocznie się mecz pomiędzy Cayetano Rocafort/Jose Carlos Gaspar i Juan Pablo Dip Nazar/Matias Gonzalez.

17:02: Pérez i Vasquez wygrywają po decydującym tie-breaku!

W meczu ze scenariuszem godnym hollywoodzkiego filmu para Pérez/Vasquez wygrała zaciekłą walkę z duetem Ferreyra-Arganaras. Zwycięstwo w 3 setach dla pary szwedzko-hiszpańskiej: 2-6 6-3 7-6

16:13: Pérez i Vasquez zgarniają trzeciego seta!

Bardziej wnikliwa i podejmująca więcej inicjatyw para Pérez/Vasquez zdobyła autorytet w drugim secie z wynikiem 2-6. W związku z tym będziemy mieli prawo do decydującego trzeciego seta w tym meczu.

15:40: Pierwszy zestaw dla Ferreyry / Argañaras!

Bez forsowania para argentyńska pokonała przeciwników w tym pierwszym secie. Pierwszą rundę wygrali z wynikiem 6-2.

15:04: Para hiszpańsko-szwedzka wchodzi na tor przeciwko Argentyńczykom

W tym APT Hublot Monaco Master mecze zostaną wznowione! W pierwszym popołudniowym meczu Javier Pérez i Simon Vasquez zmierzą się z Relysem Ferreyrą i Juanem Argañarasem. Mecz odbywa się na korcie centralnym, a śledzenie na żywo bezpośrednio tutaj:

13:01: Julianoti / Nietykalne Quiles

Bez konieczności sięgania po swoje zasoby, Julianoti i Quiles od samego początku prowadzili spotkanie na własną rękę. Bardzo solidnie, wygrali w 2 setach: 6-1 6-3, przeciwko Bejarano/Puppo.

12:17: Solidni jak Windahl i Gutierrez!

Windahl i Gutiérrez wygrywają z Maxi Sanchezem i Cristianem Gutierrezem z wynikiem 6-2 6-2. Szwed i Argentyńczyk przechodzą zatem do 8/XNUMX finału.

10:32: Del Moral / Egea bez presji!

Duet Del Moral/Egea żelazną ręką doskonale kontrolował tempo meczu, wygrywając w 2 setach: 6-2 6-2. Argentyńczycy zatem kwalifikują się do 8. rundy XNUMX.

10:05: Zestaw w ręku dla Del Moral / Egea

Para argentyńska zaczyna się z hukiem na środku. Mimo warunków podobnych do wczorajszego poranka (duży wiatr) pierwszego seta wygrała bez drżenia z wynikiem 6-2.

9:14: I mecz

Rozpoczęcie dnia zostanie rozpoczęte przez Matias del Moral (23 miejsce w APT) i Pablo Egea (18. miejsce w APT), który zmierzy się Ricardo Martinsa (39e) i Pedra Araujo (56.). Argentyński duet, który otrzymuje faworyta, nadal będzie musiał uważać na w 100% portugalską parę, która ma nadzieję, że zabierze głos w tym meczu.