Julio Julianoti i Cayetano Rocafort ogłosić się mistrzami Hublot Monako Mistrz 2021. Wspólnie wygrywają pierwszy tytuł na APT Padel Bicie wieży Arce / Dal Bianco w dwóch szybkich zestawach.

Zaskoczeni Argentyńczycy

"Gra będzie raczej powolna ze względu na warunki", skomentował do mnie Maxi Arce przed meczem. W pierwszym secie jest dokładnie odwrotnie! Rocafort i Julianoti uderzają dużo, a piłki mają tendencję do wychodzenia trójkami z wiatrem.

Zaskoczeni agresywnością swoich przeciwników, Argentyńczycy przyznają sobie przerwę, którą ciągną przez cały set. W dziewiątej grze zapisują ustalony punkt, ale w następnej grze Cayetano i Julio udaje się zakończyć. 6 / 4

dal bianco push down apt monaco master

Solidny Rocafort, majestatyczny Julianoti

Rzeczy się nie zmieniają na początku drugiego seta. Rocafort i Julianoti lepiej dostosowuj się do warunków i zmuszaj Argentyńczyków do popełniania błędów.

Julio Julianoti i Cayetano Rocafort wydają się znaleźć prawdziwą komplementarność w grze i będą poważnymi pretendentami do tytułu w Sewilli - turniej rozpocznie się za kilka godzin w Hiszpanii -.

W ostatniej próbie Maxiego i Franco Rocafort / Julianoti oszczędzają 3 breakpointy, aby wejść do gry o zwycięstwo. Uderzenie młotka jest ostateczne. 6/3

julianoti rocafort mistrzowie apt monako mistrz 2021

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.