L 'APT Padel Wycieczka wchodzi z tym w nowy wymiar centralny dziedziniec kasyna Monte-Carlo. W jednym miejscu ćwierćfinaliści zaciekle walczyli, aby połowa z nich została półfinalistami.

Fizyczność Rocaforta/Julianoti

Cayetano Rocafort i Julio Julianoti są przytłoczeni na początku meczu. Argentyńczycy wygrywają pierwsze 4 mecze i zwiększają swoje szanse na zwycięstwo. Fede i Lucho nadal mocne, aby zakończyć pierwszego seta 6/2.

Hiszpan i Brazylijczyk wyrównali debaty w drugim secie. Tym razem wykorzystują nieliczne okazje, jakie dają im Quiles/Soliverez, aby w szóstym gemie w secie wypracować sobie przewagę. Argentyńczycy mają jednak świetny dzień i wrzucają nowy bieg, aby natychmiast wrócić do gry. Rocafort i Julianoti nie chcą, żeby to się tak skończyło. Pozostają waleczni i prowokują Argentyńczyków do popełniania błędów. „vamos” Cayetano rozbrzmiewa w całym Księstwie. 7/5

Fede Quiles odwraca trafnego mistrza Monako

Wygląda na to, że mecz się odwrócił. Fede Quiles musi ogłosić przerwę medyczną z powodu bólu ramienia. Julianoti/Rocafort nie rozdaje już prezentów i po prawie 3 godzinach gry zmierza prosto do półfinału.

Nieskończona odporność Chiostri/Alfonso

Początek meczu jest bardzo ciekawy pod względem taktycznym. Obaj gracze zmieniają się w ataku, aby nieco odciążyć rozdarty brzuch Gonzalo Alfonso. Oliveira i Melgratti wydają się zaniepokojeni tą zmianą i nic nie dzieje się tak jak w Oeiras 6 dni temu.

Gonza Alfonso jak zwykle zaciska zęby, żeby wytrzymać fizycznie. Argentyńczycy o tym wiedzą: jeśli chcą dzisiaj wygrać, muszą wygrać szybko. Pierwszy set przebiega szybko dla nr 1/6/3

kwatera celebracyjna chiostri apt padel wieża mistrza monako

W pierwszej wymianie drugiego seta Argentyńczycy wrócili na swoje zwykłe pozycje, ale kilka sekund później Alfonso zdecydował się na kolejną zmianę. Pragnienie zemsty jest silniejsze niż fizyczny ból numer 1, który nie chce zostawić niczego Miguelowi Oliveirze i Yainowi Melgrattiemu. Na złoty punkt wygraną, Fede Chiostri spieszy do swojego kolegi z drużyny, aby hucznie świętować, ale Gonzalo odmawia mu tej uroczystości: nie może wykonać tradycyjnego „uderzenia w klatkę piersiową”.

Miguel Oliveira popełnia wiele błędów. Portugalczyk nie jest na swoim zwykłym poziomie gry i dlatego nie da się pokonać argentyńskiej pary, nawet będąc osłabionym. W meczu, o którym Miguel zapomniał zapomnieć, Argentyńczycy wygrali. 6/4

chisotri alfonso celebracja kwartały monako apt

50 lat, wszystkie zęby

Maxi Sanchez/Christian Gutiérrez to ekscytująca para. dzielą 24 lata, ale obaj Argentyńczycy doskonale się dogadują. Przed Vasco Pascoala i Willy’ego Lahoza, Maxi i Christian nie muszą tak naprawdę ciężko pracować w pierwszym secie. Idzie 6/3.

Sanchez Gutierrez Pascoal Lahoz apt Monaco

Ale Hiszpan i Portugalczyk nie przyjechali po to, żeby nadrobić zaległości. Wydobywają ze swojej konkurencyjnej strony i wkładają większą intensywność w wymiany, aby wygrać pierwsze trzy gemy drugiego seta. Pascoal/Lahoz udaje się utrzymać przewagę i popychać Argentyńczyków do decydującego seta. 6/2

Blasco ukradł Christiana Gutierreza z mieszkania w Monako

W trzecim secie Pascoal i Lahoz nie są w stanie utrzymać tempa ustalonego w drugim secie. Vasco Pascoal musi nawet wzywać fizjoterapeutę podczas przerwy lekarskiej. Portugalczyk cierpi na przewlekłą chorobę serca, przez którą czasami może bić szybciej. Willy Lahoz sugeruje, żeby przestał, ale on decyduje się kontynuować.

Para iberyjska powraca wtedy, gdy wydaje się, że jest w najgorszym stanie fizycznym. Walka w epilogu jest nadal bardzo zacięta. Wbrew wszystkiemu Pascoal/Lahoz pokazał swój najlepszy mecz i wygrał mecz. 6/4

Zemsta Dal Bianco/Arce nie trwała długo

Maxi Arce i Franco Dal Bianco chcą się zemścić i to widać. Urażeni dumą po wyeliminowaniu ich na tym samym etapie zawodów przez Matiego Popovicha i Tolito Aguirre podczas Oeiras Open, Argentyńczycy myśleli o tym dopiero od tygodnia. Zaczynają z szaloną intensywnością i całkowicie unicestwiają ataki przeciwnika. Pierwszy set wygrał 6:3.

Maxi i Franco są dziś na innym poziomie. Na kasyno Monte-Carlo spada deszcz zwycięskich strzałów, a Argentyńczycy niszczą swoich przeciwników. 6/0

Święto Dal Bianco Arce Monako

Do zobaczenia jutro na półfinale!

Chiostri/Alfonso kontra Rocarfort/Julianoti

Dal Bianco/Arce kontra Lahoz/Pascoal

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !