W tym drugim dniu głównego losowaniaOeiras otwarte mężczyźni, Tolito Aguirre i Tito Allemandi pomyślnie weszli do biegu. W środę podsumowujemy dzień.

Tolito i Tito, to działa!

Po raz pierwszy razem, Tito Allemandi i Tolito Aguirre byli w stanie pokonać portugalską parę Perry / Estevens. To był pierwszy mecz, ale nie pierwszy prawdziwy test dla tego nowego duetu, który jutro będzie miał wspaniały pojedynek z Juani De Pascual i Maxi Sanchez Blasco.

Wśród wybitnych wyników zauważamy, że Vasco Pascoal i Stefano Flores pokonali Gaspara / Rocaforta w dwóch zestawach. Hiszpańska para nie gra obecnie dobrze i ma serię słabych występów.

Wszystkie środowe wyniki

Lucas da Cunha / João Pedro Flores bat Joaquin Mauro Gaitan / Ivo Andenmatten 7-6 / 6-1

Javier Perez Morillas / Jose Luis Gonzalez bat Guillermo Lahoz / Iwan Navarrete Pedraza 7-6 / 6-3

Maximiliano Sanchez / Juan Ignacio de Pascual bat Matias Almada / Santiago rolla 6 / 4 6 / 4

Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani bat Henrique Estevens Barbosa / Pedro Perry Ferreira 6-1 / 6-2

Stefano Flores / Vasco Pascoal bat Jose carlos gaspar / Cayetano Rocafort 6-1 / 6-4

Miguel Deus / Nuno deus bat Uriël Maarsen / Bram Meijer 7/6 6/4

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !