Wielki występ francuskiej pary w Oeiras. Rzeczywiście, Charlotte Soubrie i Élodie Invernon pokonały portugalską Vilelę / Mendonça 6/3 6/4. Druga trójkolorowa para, Martin/Barsotti, upadła pomimo silnego oporu.

To jest odczucie w APT Padel Okrągły. Reprezentantki Francji, Charlotte Soubrie i Élodie Invernon, zakwalifikowały się do ćwierćfinału Oeiras Open. Taktycznie na miejscu „Sousou i Élo” nigdy nie zwolnili tempa i zagrają w ten piątek o miejsce w ostatniej czwórce.

Na centralnym torze o godzinie 11:XNUMX zmierzą się z Vanessą Alonso i Alicią Seijas, a mecz można śledzić na żywo w transmisji Padel Magazine !

Jak wspomniano powyżej, Melissa Martin i Wendy Barsotti nie mogły pokonać Moniki Gomez i Manueli Schuck. Francuzi nadal grali dobrze, ale finaliści Sevilli Master są w świetnej formie iw decydujących momentach zachowają zimną krew: 7/5 6/2.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !