Ćwierćfinały APT mężczyzn Padel Trasa rozpoczyna się o godzinie 14 (+1 we Francji), z wyczekiwanymi pojedynkami, takimi jak starcie Tito/Tolito z Dal Bianco/Arce!

Starcie wagi ciężkiej

Tito Allemandi i Tolito Aguirre postanowili połączyć siły, aby w końcu stworzyć projekt, który doprowadzi ich do pierwszego miejsca w rankingu APT. Jednak to miejsce zajmują ich przeciwnicy dnia, Franco Dal Bianco i Maxi Arce.

Ten mecz powinien zatem być w stanie powiedzieć nam, czy nowa, bardzo popularna para już ma się czym martwić o obecne liczby 1. Spotkanie będzie śledzone na streamingu APT w drugiej rotacji, około 15:30 (+1 we Francji).

Plakaty kwartału

14h: Pablo Hernan Barrera / Andres Alberto Britos  vs Miguel Deus / Nuno deus

Śledzony przez : Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce  vs Leonel Daniel Aguirre / Adrian Germani 

Śledzony przez : Federico Mourino / Ramiro Pereyra w porównaniu z Julio julianoti / Yain Melgratti

Śledzony przez : Leandro Augsburger / Alex Chozas vs Federico Chiostri / Gonzalo Alfonso 

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !