Mamy plakat finałuAPT Oeiras Otwarte ! Cristina Carrascosa i Patricia Martinez Fortun zmierzą się z Manuelą Schuck i Moniką Gomez o tytuł w Portugalii !

APT odkrywa Patricię Martinez Fortun

Patricia Martinez Fortun, pierwsza zawodniczka padel z Akademii Rafy Nadal wydaje się być idealnym uzupełnieniem przywracania pewności siebie Cristinie Carrascosie.

Ten, który przegrał z Collombon/Castello w szesnastej rundzie WPT w Wiedniu, szybko dołączył do Portugalii, by rywalizować w APT Oeiras Open. Bardzo skuteczny w rzutach ponad ramieniem, pozwala Crisowi Carrascosie uwolnić całą swoją magię w krótkiej grze, aby zdobyć punkty.

Marta Borrero i Alejandra Alonso zdołały zepchnąć mecz do trzeciego seta, ale para Carrascosa / Martinez zamieniła się w tornado i wygrała Borrero / Alonso. Cristina Carrascosa chce odzyskać swoje miejsce jako nr 3 i zagra jutro w finale. 1/6 4/6 7/6

Nawrót Schucka/Gomeza

W finale ponownie wystąpią Manuela Schuck i Monica Gomez. Podobnie jak w Sewilli dwa tygodnie temu, para hiszpańsko-brazylijska zrobiła różnicę w półfinale swoją agresywną grą.

Podczas pierwszego seta z fałszywym rytmem Manuela i Monica zdołały utrzymać serw w kluczowym momencie i zakończyć.

Drugi zestaw to serwery, które bez trudu wygrywają swoje usługi. Siódma gra to ta, którą wybrali Schuck / Gomez, aby zrobić różnicę i przejść do finału. 6/4 6/4

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !