Yain Melgratti i Miguel Oliveira WygrajAPT Padel Tour Oeiras Otwarte 2021. Nowa para tworzy sensację, podnosząc nr 1 w a finał historii.

Inny poziom

Yain Melgratti i Miguel Oliveira wykorzystują siłę zapewnioną przez publiczność, aby odzyskać utraconą przerwę od początku meczu, ale poczucie wyższości numeru 1 jest bardzo silne. Fede i Gonza są szefami APT Padel Tour, a Argentyńczycy są zdeterminowani, aby to jeszcze raz udowodnić.

Pierwszy zestaw jest ostatecznie tylko reprezentacją wyższości nr 1. 6/2

Oliveira / Melgratti / trio publiczne

Gonzalo i Federico się spieszą. Nie czekają nawet minuty na swoim krześle i wracają na kort, aby wywrzeć nieco większą presję na przeciwnikach. W pierwszym punkcie, Alfonso wypada z wynikiem 3 i zdobywa punkt: Argentyńczycy są w drodze do trzeciego głównego tytułu w tym sezonie w APT, po Master of Paragwaj i Lisboa Open.

Nie licząc na wytrzymałość Miguela Oliveiry i Yaina Melgrattiego, którzy przekraczają siebie z 400 osobami obecnymi w galerii. Przechodzą przez 5 kolejnych gier, aby wziąć udział w drugiej rundzie. Oliveira / Melgratti to już nie para, ale trio. 6/2

trafny padel ostatnia wycieczka oeiras

Portugalia, ziemia obiecana

W tej ostatecznej bitwie napięcie jest ekstremalne. Fede Chiostri narzeka na hałas podczas rajdu: portugalscy kibice świętują punkty, gdy wydają się skończone, ale Argentyńczycy bronią się jak lwy i wydłużają wszystkie rajdy.

Oliveira / Melgratti przełamują się w trzeciej grze. Próbują dopasować się do przepływu dźwięku, krzycząc po zdobytych punktach, ale bezskutecznie.

W Miguelu Oliveirze występuje Cristiano Ronaldo, a ten drugi eliminuje potrzebę zwycięstwa na boisku. Tłum jest zachwycony, Miguel Oliveira właśnie zdobył tytuł u siebie! 6/4

oliveira melgratti mistrzowie portugalii

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.