Leo Tolito Aguire i Adrian Tito Allemandi ogłaszają się mistrzamiOeiras Otwarte 2022. Finał wygrali z Chiostri/Alfonso imponującym występem.

Błyskawiczny początek

Tolito Aguirre i Tito Allemandi są w ogniu na początku gry. Tito nadaje niezbędną spójność magii Tolito, która obnosi się z całym jego rejestrem. Aguirre i Allemandi wygrali pierwsze 4 mecze meczu przeciwko oszołomionej parze Chiostri/Alfonso.

Liczby 2 w końcu zaczynają działać i zaczynają sprawiać, że Tito i Tolito wątpią. Nadal żyją w tym pierwszym secie, ale w gorącej dziesiątej grze nowej parze APT udało się zakończyć pierwszy set 6/4.

Bis powtórzeń

Tito i Tolito rozpoczynają drugą grę dokładnie tak samo jak pierwszą, z wygranymi 4 grami z rzędu! Gonzalo Alfonso traci nieco głowę i rzuca się na ziemię. Mecz jest bardzo burzliwy, Alfonso serwuje kilka razy zanim przeciwnicy będą gotowi.

Były numer 1 nigdy nie będzie w stanie powrócić w tym meczu, w którym Tito i Tolito ostatecznie skończą 6/4 6/2.

To pierwszy tytuł w APT Padel Wycieczka dla Tito Allemandiego, który wydaje się, że znalazł w Tolito Aguirre idealnego towarzysza do zdominowania toru!

Cała załoga APT teraz obierze kierunek Budapesztu na nowe Open!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !