W piątek w Święto Narodowe w Portugalii odbyła się również impreza na korcie centralnym tego APT Oeiras otwarte. Tolito i Allemandi znaleźli rozwiązanie, aby pokonać Dal Bianco/Arce.

TnT chce tytułu

Tolito Aguirre / Tito Allemandi: to para, która z pewnością będzie kandydatem do wszystkich tytułów w APT Padel Wieża !

Jeśli serial tam był, a Tito Allemandi i Tolito Aguirre mają wszystkie zasługi na świecie, ale twarz Dal Bianco / Arce powiedziała wszystko pod koniec spotkania. APT #1 Padel Tour nie rozegrał swojego najlepszego meczu, co również tłumaczy wynik.

Tito Allemandi ma tutaj wzorcowe zwycięstwo, które może pozwolić mu w tym sezonie skręcić w róg na APT Padel Wycieczka.

W pozostałych meczach mogliśmy być świadkami znakomitych pojedynków, jak ten wygrany przez Chiostri/Alfonso z Augdburgerem/Chozasem, czy nawet świetnych występów braci Deus i Mouriño/Perreyry, by uplasować się w ostatniej czwórce.

Wyniki mężczyzn

Miguela Deusa / Nuno deus 6 / 1 6 / 2 Pablo Hernan Barrera / Andres Alberto Britos 

 Franco Dal Bianco / Arcy Maksymiliana  4-6 / 6-4 / 4-6 Leonel Daniel Aguirre / Adrian niemieckidi 

Federico Mourino / Ramiro Pereyra 6-3 / 7-6 Julio julianoti / Yain Melgratti

Leandro Augsburger / Alex Chozas 5 / 7 6 / 7 Federico Chiostri / Gonzalo Alfonso 

Zbyt wysoki stopień dla Soubrie/Invernon

Wśród pań nasze francuskie Soubrie i Invernon nie znalazły miejsca wśród 4 najlepszych par turnieju. Przegrywają 6/2 6/3 z bardzo dobrą parą Alonso/Seijas.

Jutro rano od godz. 10 będziemy mogli być świadkami wspaniałego pojedynku Carrasco/Martineza z Borrero/Alonso, a następnie opozycji pomiędzy Schuck/Gomez i Alonso/Seijas.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !