L 'APT Oeiras Otwarte Padel Wycieczka rozpoczął się świetnie od wielkiego meczu między Chozas/Augsburger i Dominguez/Luque. Podsumowanie we wtorek z zachodu Lizbony.

Moreau i Ferreyra zmiecili się?

Maxime Moreau i Relis Ferreyra nie mogli rozpocząć meczu tak, jak chcieli, w poniedziałek rano. Prawdopodobnie nie w najlepszej kondycji fizycznej po swoim finał w Egipcie przedwczoraj, para francusko-argentyńska została całkowicie przytłoczona przez Mourino/Pereyra. 6/0 6/2

Drugi mecz tego dnia był bardzo interesujący. Martin Abud zaskoczył swoją olśniewającą jakością w pierwszym secie. On i Mati Popovich wepchnęli Diego Ramosa i Juana Restivo i byli bliscy oddania ich.

Ale doświadczenie po raz kolejny zrobiło różnicę dla Ramos/Restivo który kwalifikuje się do rundy 6. 4/6 2/XNUMX

Trzeci poranny mecz musiał zostać odwołany z powodu wycofania się Cristiana Gutierreza. Ten ostatni nie mógł wejść do samolotu z powodu „przesprzedaży” ze strony linii lotniczych i nie mógł przybyć na czas, aby rozegrać mecz… Luciano Puppo i Ricardo Martins dlatego kwalifikują się do XNUMX/XNUMX finału bez gry.

Chozas/Augsburger, początek marzeń

Starcie dnia było niewątpliwie opozycji między bywalcami WPT Facu Dominguez i Antonio Luque, a obiecującą nową parą APT Alex Chozas/Leo Augsburger.

Pokaz był tam, a wybuchowa para argentyńska wiedziała, jak podpalić w najważniejszych momentach, aby wygrać tę wielką walkę w 3 setach. 7/6 4/6 6/3

Wynik ten jest kolejnym dowodem na to, że poziom APT Padel Tour ogromnie się rozwija, ponieważ Antonio Luque, który w tym sezonie miał na koncie dwa główne losowania WPT, odpada w pierwszej rundzie APT Oeiras Open.

Na wystawie w lizboński wieczór ciekawa opozycja między nową parą Oliveira/Torrei młodzi Argentyńczycy Lautaro Mambrini i Facundo Lopez. To doświadczenie opłaciło się lokalnemu graczowi Miguelowi Oliveirze i jego nowemu partnerowi, którzy wygrali w 3 setach 6/2 6/7 6/3.

Jutro kontynuacja szesnastego odcinka od 10:1 (+XNUMX we Francji)!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !