Niezła gra na środku? Oeiras ! Pod koniec długiego dnia padel, organizacja postanowiła zaproponować nam „super sobotę”: rano będziemy mieli połowę, a finały po południu.

Scat i Willy nie

Jeremy Scatena i Willy Lahoz nie mogli awansować do półfinału. Czasami bardzo dobrzy Francuzi i Hiszpanie byli zbyt niestabilni, by się wtrącać Oliveira / Melgratti.

Miguel i Yain sprawili, że ich konsekwencja zapanowała, aby łatwo wygrać mecz. 6/4 6/1

scatena apt padel Oszustwo tournee

Tolito / Popovich, łatwopalna kombinacja

Tolito Aguirre płonie na początku meczu. Jego wybuchy i solidność Mati Popowicz pozwól parze szybko się przełamać, a następnie zachowaj 3 punkty przełamania, aby wziąć prawdziwą opcję w secie 4/1.

Talent Tolito jest przepełniony. Podczas występu z par 3 w katalogu Argentyńczyk mieszkający w Meksyku umieszcza piłkę z powrotem w siatce przeciwnika i kończy wyścig przed swoim młodym synem. Rzuca „vamos”Z jego wnętrzności, które mogły przestraszyć jedenastomiesięcznego chłopca, ale się roześmiał. Pierwszy zestaw w kieszeni 6/2.

tolito vamos apt padel Otwarte tournee

„Vamos a levantar” - wrócimy w górę - powtarzaj Maxi-Arce do swojego kolegi z drużyny, ale Mati Popowicz również się zaczyna. Kiedy Mati i Tolito graj w ten sposób, mogą pokonać wszystkie pary APT. Drugiego seta wygrali w tie-breaku i zaoferowali sobie półfinał.

Chiostri / Alfons w cierpieniu

Jak trudno było o numer 1! Po łatwym wygraniu pierwszego seta (6/1), wszyscy oczekiwali ballady... Ale z Chiostri i Alfonsem zawsze jest dramat. Da Cunha i Flores zaskocz Argentyńczyków w drugim secie, wykorzystując swoją szansę.

Trzeci zestaw to piękno padel. Chiostri i Alfonso dwa razy zrobić przerwę, ale Brazylijczycy nie poddają się i wracają do 4/4. W Money Time Argentyńczycy są zawsze obecni. Kończą się w 3 zestawach. Federico Chiostri uspokoił swoją kondycję fizyczną: mały bandaż, ale bez widocznych oznak bólu.

chiostri alfonso ból apt padel Otwarte tournee

Bejarano / Schaefer, piękny wyczyn '

argentyński i portugalski kontynuuj swoją podróż, nie robiąc zbyt wiele hałasu. Z Paragwajczykami Castañeyrasem i Abudem ta piękna para zapewniła zwycięstwo w równych setach. 7/6 6/3

Dla pań nowe twarze w półfinałach

Będziemy mieli do naśladowania dwie wielkie opozycje kanał YouTube z Padel Magazine. O 9:30, nr 1 Mendonça / Vilela w obliczu Garcii / Brites, a następnie Carrascosa / Derbis przeciwko Borrero / Schuck.

Do zobaczenia jutro na półfinałach... i finałach. Rzeczywiście, na niedzielę prognozowany jest deszcz, a organizacja woli zapewnij sobie strzał grając w każdy sobotni mecz.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !