Zwycięzcy meczu rozegranego w trzech setach dla Argentyńczyków Maximiliano Arce et Franco Dal BiancoMistrzowie APT Padel Otwarta trasa Kungsbacka I.

Arce Dal Bianco Thomas Johansson Szwecja APT Open zwycięzcy 2021

Początek meczu uświetnił recital Argentyńczyków Maxi i Franco. W pierwszych 5 meczach pierwszego seta Dal Bianco / Arce dostali decydującą podwójną przerwę. Dwa puntos de oro z pierwszego seta to Argentyńczyk, Maximiliano i jego partner taktycznie i umiejętnie bronili swojego serwu i nie pozostawili Julianoti / Flores bez opcji: 6-3.

Odwrócenie ról

Na początku drugiego seta Julio i Stefano pokazują zupełnie inną twarz. Brazylijczycy robią przerwę w wejściu. Maxi i Franco dają z siebie wszystko, aby wyrównać, ale jakość piłki Julianotiego i Floresa daje im niewiele szans. Nowe kombi pozwala Brazylijczykom na wyrównanie w jednej rundzie wszędzie: 6-3 euro.

Trzeci zestaw, który oczarowuje publiczność

W ostatnim secie tego turnieju obie pary dają z siebie wszystko, ale Argentyńczycy wyglądają świeżo i dostają szybką przerwę. Julianoti i Flores wydają się oskarżać o cios fizycznie, co oczywiście zauważyło Arce i Dal Bianco. Dwóch młodych graczy sprowadza punkt do domu i dzięki 6/2 zakończonemu punto de oro wygrywa swój drugi z rzędu turniej w Kungsbacka !

Zwycięzcy Arce Dal Bianco Szwecja APT Padel 2021 runda finałowa kungsbacka

Niepokonani w Szwecji, właśnie trafili na stół APT Padel Wieża !

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel mojego odcisku z Padel Magazine.