Ogłasza to Andres Britos Instagram : para nr 3 obwodu APT (stał się A1 Padel), którą założył z Argentyńczykiem Pablo Barrerą, rozstaje się.

„Zaczęliśmy z wielkim entuzjazmem, pisze włosko-argentyński zawodnik, ciężko walcząc i osiągając bardzo dobre wyniki. To prawda, że ​​te wyniki były trudne do utrzymania do końca sezonu ze względu na kontuzje obu z nich… ale mimo wszystko będę pamiętać, że udało nam się zakończyć rok razem w dobrym samopoczuciu…”

Britos dziękuje Barrerze za wspólny sezon i życzy mu wszystkiego najlepszego na poziomie osobistym i zawodowym, jednocześnie ogłaszając „wiadomości wkrótce”…

La A2023 sezon 1 Padel począwszy od 13 lutego w RPA, ci dwaj gracze muszą rzeczywiście pilnie znaleźć partnera, jeśli jeszcze tak nie jest.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.