Brazylijczycy Stefano Flores i Julio Julianoti wygrali pierwszy turniej APT Padel Tour of 2021: Asuncion Open, zajmują również 1 miejsce w rankingu.

Niesamowite! Plik faworyci finału pierwszego turnieju APT Padel Runda 2021Asuncion Open dosłownie zmiażdżyło swoich przeciwników, Pablo Barrerę i Nicolasa Egeę. Zaledwie ponad 45 minut wystarczyło, aby Brazylijczycy mogli wygrać 6 / 3 6 / 1 ! Trzeba przyznać, że Argentyńczycy, z pewnością stępieni po maratonie poprzedniego dnia, nie zagrają najlepiej, jak potrafią. padel. Powinniśmy jednak pogratulować brazylijskiej parze, która podczas całego spotkania wykazała się ogromną siłą.

Julio Julianoti apt padel obrót z woleja bekhendowego

Dominatorzy przez cały tydzień, nowy numer 1 w rankingu APT nie przegra seta turniejowego. W 2021 rok wkraczają w najlepszy możliwy sposób. Stefano i Julio będą oczywiście faworytami Mistrza Paragwaju, który wystartuje jutro, jeszcze w Asuncion. Teraz będą mogli cieszyć się zasłużonymi trzema dniami odpoczynku przed pierwszym meczem, który odbędzie się w czwartek!

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć lub ponownie rozegrać finał, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !