Tabele APT Padel Tour Asuncion Open, który rozpocznie się 01 marca w Paragwaju, już za nami! Odkryj uczestniczące pary!

Na ten pierwszy turniej w 2021 r. Pary 49 zarejestrowali się. Spośród 98 zarejestrowanych graczy znajdujemy ogromna większość mieszkańców Ameryki Południowej, z 94 uczestnikami ! Argentyna jest najbardziej reprezentowanym krajem z 51 graczami, za nią plasuje się Paragwaj, 35. Jest też 3 Brazylijczyków, 3 Chilijczyków i 2 Meksykanów.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Czterech innych obecnych graczy to Europejczycy, Na odnajduje Francuza Jérémy'ego Scatenę i jego hiszpańskiego partnera Sergio Icardooraz kolejna hiszpańska para: Diego Pascual Simon (317 WPT) i Jose Pedro Montalban (289 WPT)!

Asuncion Otwórz APT Padel Wycieczka

W przypadku Scatena / Icardo zacznij w previa, od wtorku 2 marca od godz. 09:30 Czas lokalny przeciwko Hectorowi Vergara i Sebastianowi Rodriguezowi, parze z Paragwaju, którzy zagrają więc u siebie! W przypadku zwycięstwa zagraliby ponownie we wtorek o 16:00, próbując zakwalifikować się do głównego losowania, na którym czeka hiszpańska para.

W głównej tabeli znajdujemy świetne zespoły, jak ultra spektakularny Leo Aguirre, związany z Cristianem Ozanem, nasionem numer 1, Brazylijczykami Stefano Flores i Julio Julianoti, nasionami numer 2 lub dwiema potężnymi argentyńskimi parami: Egea / Barrera i Melgratti / Soliveres. Ponadto znajdujemy byłą gwiazdę padel mondial Mariano Lasaigues, powiązany z Javierem Reiterem!

Będzie przedstawienie po stronie Asuncion, nie możemy się doczekać, aż się zacznie! Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na wszystkie tabele, znajduje się tuż poniżej!

 

APT Padel Tour Cuadro Asuncion Open 2021

APT Padel Previa Asuncion Open 2021 Tour

APT Padel Preprevia Asuncion Open 2021 Tour

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !