Odkryj losowanie Belgium Open APT Padel Wycieczka, która odbędzie się od 12 do 18 kwietnia w Liège.

Sytuacja zdrowotna wszystko komplikuje

Przede wszystkim pamiętaj, że APT Padel Tour musiał dostosować się z powodu kryzysu zdrowotnego. Tak więc ostatecznie będzie tylkotylko jeden turniej w Belgii, a ten będzie miał 18 par, więc nie ma fazy kwalifikacyjnej. Wszystkie pary, które miały przybyć z Ameryki Południowej, musiały stracić życie ze względu na złożoność podróży w tym okresie pandemii.

Turniej kobiet, który miał się odbyć w następnym tygodniu, również musi zostać odwołany. Po odwołaniu Chile i Monako, APT może pogratulować sobie jednakowego dostosowania się, oferując turniej z interesującym poziomem, w doskonałej scenerii i kuszącą nagrodą pieniężną!

18 drużyn i utrzymane nagrody pieniężne

Turniej się rozpocznie Środa, 14 kwietnia do rundy 18, runda XNUMX odbędzie się w czwartek, ćwierćfinały w piątek, półfinały w sobotę i finał w niedzielę XNUMX kwietnia. Zostanie rozegrany w całości na Baraki Foncka Lenny. Pomimo zmniejszonego stołu, APT utrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 35 000 €!

Osiem narodów reprezentowane będą w tym turnieju: Belgia (10 graczy), Francja (9), Hiszpania (5), Argentyna (3), Portugalia (3), Niemcy (2), Holandia (2), Szwajcaria (2).

Obecnie tylko dwie pary mają punkty w APT Padel Tower, są więc odpowiednio numerami początkowymi 1 i 2. TS1 to nikt inny młoda para hiszpańska Montalban / Simon, podczas gdy TS2 to Para francusko-hiszpańska: Scatena / Bernils !

Oczywiście trzeba uważać na najlepsze belgijskie duety Crasson / Peeters et Braet / Gala, ale także jednej z najlepszych francuskich par, zreformowanej na tę okazję: Tison / Maigret. Uważaj też na Holendrów Maarsen / Meijer lub do pary hiszpańsko-portugalskiej: Rocafort / Oliveira ! Francuz Max Moreau i Jérôme Inzerillo też nie będzie tam, żeby się nadrobić! Krótko mówiąc, powinniśmy uczestniczyć w bardzo miłych spotkaniach!

Stół

APT Padel Tour Belgium Open table 2021

Bardziej czytelna wersja tabeli tutaj: Płyta główna Apt Padel Tour Belgium Open

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !