Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego sposobu na rozpoczęcie tego dnia 1/8 rundy Canarias Open. Bracia Deus i Julianoti/Melgratti (3) dali nam niesamowity pokaz.

Zrównoważony początek

Po pierwszych dwóch setach obie drużyny remisują 6/4 4/6 i nie mogą zdecydować się na trzeci set.

4 punkty meczowe uratowane przez Julianotiego/Melgratti

O 4/6 6/4 5/4 dla nich bracia Deus prowadzą 0/40 w serwisie przeciwników. Są to 4 kolejne punkty meczowe dla Portugalczyków, a na granicy 30/40 cios Melgrattiego jest zdecydowanie za krótki, aby wrócić do obozu. Nuno Deus musi tylko skończyć w obozie przeciwników, jego brat prawie podnosi ręce, ale w zupełnie niezrozumiały sposób nie trafia do piłki...

Nie odniosą więcej sukcesów w ostatnim punkcie meczowym meczu, a my zmierzamy do tie-breaka, aby zamknąć ten całkowicie szalony mecz.

Dogrywka pod wysokim napięciem

Czterech graczy jest bardzo spiętych, a tym, który pęka jako pierwszy, jest Yain Melgratti, który otrzymuje drugie ostrzeżenie w 4/2, co jest równoznaczne z punktem karnym. Mini-przerwa oferowana braciom Deus, którzy jednak nie wykorzystali jej i przegrali 3/6 4/4 6/7 (6) nie bez zaoszczędzenia punktu meczowego przed oddaniem broni.

Rozstawiona trójka tego turnieju Canarias Open trwa dalej i dołącza do 3/1 finału. Aby zobaczyć kontynuację meczów tego dnia, to ICI

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!