APT Padel Tour Canarias Open, kwalifikacje Torre/Ramos, którzy zakwalifikowali się do swojego pierwszego wspólnego finału w tym sezonie.

Julianoti/Melgratti przez mysią dziurę

Torre / Ramos lepiej wchodzi w grę i robi pierwszą przerwę w grze. Dwóch graczy zachowuje go do 5/4 40/15 i oferuje sobie 3 kolejne set pointy. To jest moment wybrany przez Julianoti/Melgrattiego, aby zaangażować się w ruch do przodu. Argentyńczyk i Brazylijczyk ratują te trzy piłki i wygrywają kolejne dwa mecze. Wszystko, czego potrzebują, to określony punkt, aby zakończyć.

Diego Ramos upadł

Torre i Ramos się nie poddają

Wiele drużyn spadłoby po tym bardzo okrutnym zakończeniu pierwszego seta. Ale to nie jest temperament Urugwajczyka i Argentyńczyka. Od początku drugiej rundy są bardziej precyzyjni i stawiają Julianotiego i Melgrattiego w ogromnych trudnościach, którzy muszą oddychać. Torre jest doskonały w drugiej rundzie i prowadzi swoją drużynę na 6 meczów do 1 bez odwołania.

Ramos Torre

Szalona trzecia runda

Torre i Ramos zaczynają ponownie lepiej i odrywają podwójne złamanie 5/2. Nikt nie daje wiele z turnieju Melgrattiego i Julianotiego, ale tak jak od początku turnieju trzymają się do końca i znajdują się na 5/4 40/40 punto de oro. Mały punkt do wyrównania kończy się odpuszczeniem i ich turniej się kończy.

Torre Ramos 2
Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!