Najbardziej reprezentowany kraj na początku turnieju, Argentyna jest również krajem z największą liczbą reprezentantów w ćwierćfinale na APT Padel Wieża !

APT Padel Asuncion Open Tour: Brazylia na szczycie

W zeszłym tygodniu podczas APT Asuncion Open Padel Z kolei zwyciężyło dwóch Brazylijczyków (Stefano Flores i Julio Julianoti). Prawie 100% dla Brazylii, która miała tylko jednego innego obywatela spośród 98 obecnych graczy!

APT Padel Zwycięzcy Tour Julianoti Flores Asuncion Open 2021

To Argentyńczycy byli trochę zawiedzeni, ponieważ na początku zawodów mieli 51 lat, 10 w ćwierćfinale i 6 w półfinale! Dlatego mają zemstę w tym tygodniu!

Mistrz APT Paragwaj: buntować się?

Z 52 uczestnikami z 94, Argentyna po raz kolejny jest najbardziej reprezentowanym narodem na początku turnieju, z ponad 55% graczy. W ćwierćfinały, które są dziś rozgrywanena 12 graczy jest nie mniej niż 16 Argentyńczyków 75% ! Jeszcze lepiej, kto w zeszłym tygodniu, ale wciąż może nie wystarczy, aby wygrać turniej ...

Rzeczywiście, obok nich znajdujemy dwóch Paragwajczyków, Matiasa Fernandeza i Horacio Adorno oraz oczywiście Brazylijczyków Julio Julianoti i Stefano Flores. Zwycięzcy zeszłego tygodnia, którzy nadal nie przegrali seta w Asuncion, po raz kolejny są faworytami. Ale uwaga, argentyńskie pary nie będą chciały dać im drugiego tytułu za dwa tygodnie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !