Luis Gustavo Lobo, były wicesekretarz ds. sportu w Buenos Aires, zastępuje Thomasa Johanssona na stanowisku Dyrektora Generalnego APT Padel Wycieczka.

Ten, który był zastępcą dyrektora obwodu, powiedział, że to „wielkie wyzwanie w czasach, gdy padel eksploduje na całym świecie”.

Były zawodowy tenisista kontynuuje: „Śledziłem całą pracę wykonaną przez Fabrice Pastora i Monte Carlo International Sports przez te wszystkie lata, a ten międzynarodowy tor jest nadal wspaniałym projektem, który w bardzo krótkim czasie zmienił życie wielu młodych sportowców ”.

Zbliżając się do druga połowa sezonu, nowy dyrektor zarządzający jest oczywiście entuzjastycznie nastawiony: „Jesteśmy już obecni na trzech kontynentach. Od tego miesiąca będziemy mieć dość napięty harmonogram, z odwiedzanymi nowymi miejscami, a już pracujemy nad kalendarzem 2023, który będzie zawierał ważne nowe funkcje.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !