Europejczycy mogą mieć tylko 4 lata na APT Padel Są mistrzem podróży w Paragwaju wszystkie z poprzednich i znajdziemy je dzisiaj w rundzie XNUMX.

Zemsta Scatena / Icardo

Wyeliminowany w zeszłym tygodniu na tym samym etapie, Jérémy Scatena i Sergio Icardo nie zostawili tym razem szans swoim przeciwnikom! Zwycięstwo 6 / 1 6 / 1 w drugiej rundzie poprzednich tego APT Padel Tour Master Paraguay, który napędza ich do głównego losowania.

Para Calleja / Chozas nie mogła nic zrobić przeciwko ultra zmotywowanym i dominującym Europejczykom, tak jak oni był wcześniej tego dnia, z równie szybkim zwycięstwem. 4 mecze przegrane w dwóch meczach, Francuz i Hiszpan są w dobrej formie!

Dziś wieczorem będą mieli do rozegrania bardzo interesującą grę 18:30 czasu lokalnego (22:30 we Francji), twarzą Carlos Zarhi i Ignacio Lehyt, ćwierćfinaliści ostatniego Asuncion Open. Chilijska para wywołała sensację turnieju eliminując nasiona numer 1 Leo Aguirre i Cristian Ozan !

Hiszpanie Montalban i Pascual również kontynuują

Diego Pascual Simon APT Padel Zwrot z woleja bekhendowego

Młodzi Hiszpanie, Pedro Montalban i Diego Pascual Simon wygrał swój drugi mecz z rzędu w tym APT Padel Tour Master Paragwaj. Po szybkim zwycięstwie w pierwszej rundzie, zeszłej nocy musieli walczyć trochę więcej, ale pokazali, że mają zasoby! Ostateczne zwycięstwo 6/2 2/6 6/1 przeciwko Rodrigo Santellanowi i Ignacio Arandzie, co pozwala im awansować do szesnastego, gdzie zmierzą się z Paragwajczykami Diego González / Martín Abud.

Od tamtej pory wielki mecz para paragwajska wyszła z ćwierćfinału, kiedy młodzi Hiszpanie przegrali 7/6 w trzecim secie w szesnastym meczu z strzelcami Scateny / Icardo! Spotkanie zaplanowano na 20:00 czasu lokalnego (o północy we Francji)!

Arce / Dal Bianco nie ma problemu

Ogólnie możemy powiedzieć, że faworyci będą tam w tych poprzednich finałach. argentyńczycy Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco, ósmy finalista w zeszłym tygodniu, wygrał bez drżenia z Puppo / Mandrile (6/3 6/2). Dziś o godzinie 12:00 (16:00 we Francji) czeka ich wielki mecz z rozstawionym z numerem 8 Del Moral / Frugoni!

Ivo Andenmatten i Santiago Castañeyra zaskakują swój świat

Wyeliminowany z preprevias w zeszłym tygodniu, Ivo Andenmatten i Santiago Castañeyra stwórz niespodziankę tego Mistrza, biorąc udział w głównym losowaniu! Argentyńczyk i Paragwaj spróbują dziś dokonać wyczynu przeciwko rozstawionemu numer 6 turnieju: Matias Almada/Juan Manuel Argañaras!

 

6 szesnastych transmisji strumieniowych

6 z 16 spotkań dzisiaj (ale nie Scatena / Icardo…) będzie transmitowany w oficjalnej transmisji z turnieju. Rozpoczyna się o godzinie 09:00 w Paragwaju (13:XNUMX we Francji) Kanał APT na YouTube Padel Wycieczka !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !