Podczas gdy APT Padel Tour Tenerife Open zakończył się wczoraj, Canarias Open już się rozpoczął!

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Zwycięzcy Teneryfy Open, Pincho Fernandez i José Diestro, nieobecni, to turniej, który zapowiada się szczególnie dla mężczyzn.

Szefowie obwodów, Maxi Arce i Franco Dal Bianco, wracają, aby spróbować ponownie narzucić swoje prawo, ale z pewnością brakuje im rytmu i będą musieli zmierzyć się z coraz większą konkurencją.

Na starcie Canarias Open pojawi się kilka nowych par, a jedna z nich wydaje się nam szczególnie niebezpieczna, ta skomponowana przez Andresa Britosa i Facundo Domingueza, którzy utworzą rozstawienie 5.

W Canarias Open dla mężczyzn nie ma tricoloru, z drugiej strony nie zabraknie Francuzek. jak wspomniano poprzednio, Fiona Ligi połączy siły z Mafaldą Fernandes, a Charlotte Soubrie będzie powiązana z Nadą Majdoubi. Obie pary rozpoczną swój turniej w ten czwartek.

Odkryj tabele poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !