To jest gra straconych szans. Para Inzerillo/Ruiz będzie miała trudności z przetrawieniem tej porażki w pierwszej rundzie APT Padel Wycieczka po Teneryfie.

W pierwszym secie para francusko-hiszpańska wygrała autorytatywnie 6/3. Druga runda ma ten sam los, dla Argentyńczyków, którzy wyrównują: ponownie 6/3.

Od początku 3e set, jesteśmy świadkami prawdziwego punktu zwrotnego: Inzerillo / Ruiz psuje się i prowadzi do prowadzenia 3/1. Ale usługa, którą należy podążać, nie jest dobrze kontrolowana, z możliwym do uniknięcia błędem w rozbiciu Hiszpana. Widać frustrację na twarzach Ruiza i Inzerillo.

trafny wynik padel wycieczka po Teneryfie

Przy 5/4, 40A, złota piłka, Francuzi wykonali jeden ze strzałów meczu, aby uratować punkt meczowy i pozwolić francusko-hiszpańskiemu duetowi pozostać w grze.

W tie-breaku para francusko-hiszpańska prowadzi 4/2, a następnie 5/4. Ale tym razem to Francuz zdaje sobie sprawę z winy, której nie może popełnić w rozdaniu. Pokonaj 8/6.

Nieco gorzka porażka pary Inzerillo/Ruiz z argentyńską parą Del Moral/Frugoni. Dobrą wiadomością jest to, że wydaje się, że mają wszystko, aby dobrze działać. Brakuje im po prostu odrobiny regularności w kluczowych momentach, aby przejść przeciwko tego typu graczom.

Na koniec dnia na boisku na Teneryfie pojawi się Jérémy Scatena, a my również postaramy się pokazać wam mecz na żywo na naszym strona na instagramie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.