Tolito Aguirre i Tito Allemandi zaskoczyli swój świat, wygrywając swój pierwszy wspólny turniej, a kilka tygodni później robiąc to ponownie.

Przybył na APT Padel Tour, aby wygrać wszystko, Tito Allemandi starał się przystosować do obwodu Fabrice Pastora. Na swój pierwszy tytuł musiał poczekać do czerwca. Tytuł zdobyty w Oeiras, u boku Tolito, który zmienił strony po tym, jak w ostatnich latach dręczył wielu przeciwników na prawej przekątnej.

Argentyńczycy wykazali się diabelską skutecznością, wygrywając swój pierwszy wspólny turniej w Portugalii. Pokonani w ćwierćfinale, a następnie w półfinale w dwóch kolejnych turniejach, ponownie znieważony na Wyspach Kanaryjskich o drugi tytuł w czterech rozegranych turniejach. Dobry stosunek dla dwóch mężczyzn, którzy są teraz częścią APT Top 10 !

A jeśli Tolito, mimo swojego licznika 71, był w końcu lepszy po lewej stronie? Chyba że to obecność metronomu Germani pozwala mu grać najlepiej padel...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !