APT Sevilla Master – Arce/Dal Bianco w apoteozie

Maxi Arce i Franco Dal Bianco zostali ogłoszeni mistrzami Globalny Mistrz Sewilli 2022. Nr 1 pod wrażeniem dominujący Tito Germani i Facundo Dominguez w dwóch suchych zestawach: 6/0 6/4.

Niegrywalny

Pierwszy zestaw to po prostu pokaz siły z numer jeden. Tito Allemandi wyraził chęć zostania numerem 1 na tym torze przy mikrofonie Padel Magazine na początku sezonu, ale ten zestaw pokazuje mu całą pracę, która pozostaje do wykonania.

Franco Dal Bianco jest znacznie silniejszy w tym sezonie. Jego codzienną pracę widać na jego sylwetce, a on osiągnął prawdziwą dojrzałość taktyczną.

Maxi Arce wykonuje „masterclass”, a jego wady można policzyć na pół ręki. Tito Allemandi i Facundo Domínguez są całkowicie przytłoczeni, przytłoczeni. 6/0

Solidny jak skała

Facundo zaczyna się relaksować na początku drugiego seta. Pozwala swojej drużynie wygrać pierwszy mecz swoim rozbiciem. Tito również zaczyna dobrze wchodzić w grę. Debaty są wyważone.

Facundo i Tito udaje się nawet przełamać w czwartej partii seta. Wymiany stają się spektakularne. Publiczność Sewilli podnosi się przy wielu okazjach. Maxi Arce odbija imponujące piłki refleksem z innych miejsc, aby odzyskać przerwę, co denerwuje Tito Allemandiego.

Arce i Dal Bianco dokręcają śruby i sprawiają, że ich przeciwnicy znikają. Oferują sobie białą przerwę i ciąg 4 kolejnych gier, aby w końcu wygrać 6/0 6/4

Publié par
Lorenzo Lecci Lopez