Marta Borrero zrobiła to ponownie. W towarzystwie niesamowitego talentu Alejandry Alonso, Sevillana wygrała Globalny Mistrz Sewilli 2022. Manuela Schuck i Monica Gomez przegrywają blisko bramki. 6/4 7/6

Mecz był taktyczną bitwą po przekątnej graczy po lewej stronie. Bardzo młoda Alejandra Alonso, mająca zaledwie 15 lat, była w stanie przeciwstawić się Manueli Schuck i czasami ją zdominować.

Marta Borrero zaprezentowała się znakomicie z bardzo nielicznymi niewymuszonymi błędami, a przede wszystkim zachowaniem kapitana i lidera, które pozwoliły tej parze zrobić różnicę w trudnych chwilach.

Po zdobyciu tytułu w 2021 roku Sevillana pokazuje, że wspiera ją wsparcie rodziny i przyjaciół. Pod rządami Setów z jej rodzinnego miasta ten turniej wydawał się być marzeniem młodego Andaluzyjczyka.

Spotkamy się z tymi graczami w Oeiras w Portugalii za dwa tygodnie na nowym etapie APT Padel Wycieczka.

Teraz nadszedł czas na mężczyzn i na finał pomiędzy Maxi Arce / Franco Dal Bianco et Tito Germani / Facundo Dominguez.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !