Le las Setas sąd stopniowo się wypełnia, a poziom nasila się. Dziś rano półfinały kobiet były świetnym widowiskiem i mamy plakat na finał Globalny mistrz APT w Sewilli Padel Wycieczka.

Borrero/Alonso, do emocji

Początek meczu to Laia Rodriguez i Mireia Herrada, które potwierdzają swój doskonały moment formy. Obaj gracze są przepełnieni pewnością siebie i pokazują swój najlepszy poziom. Przełamują się i wychodzą na prowadzenie do 4/1.

Marta Borrero i Alejandra Alonso (15) wydawały się pochłonięte presją, ale dzięki puntos de oro miejscowa i zawodniczka z Valladolid wrócili, aby zdobyć bramkę i zdobyli pierwszego seta, wygrywając 5 kolejnych meczów. 6/4

Dwie pary pokazują swoją najlepszą grę w tym samym czasie na początku drugiego seta, oferując sewilskiej publiczności kilka bardzo miłych wymian. Marta Borrero i Ale Alonso udaje się na przerwę w dziewiątym meczu i kończy w dziesiątym. 6/4

Przepełnione emocje Marty Borrero, bawiącej się przed rodziną i przyjaciółmi, sprawiły, że niejednemu wilgotno oczy.

Schuck/Gomez przybyli, aby wygrać

W drugim półfinale Manuela Schuck i Monica Gomez rozpoczynają mecz perfekcyjnie. Przegrywają wejście, ale przegrywają kolejne 4 gry. Magdalena Perez i Manuela Alaga stoją na bardzo wysokim poziomie. Hiszpan i Urugwajczyk biorą pierwszego seta. 6/3

W drugim akcie trend się odwraca. Monica Gomez prawie nie popełnia błędów, a Manuela Schuck jest bardziej agresywna. 6/3

Hiszpan i Brazylijczyk są w stanie łaski, a szczęście przynosi bardzo ważne punto de oro. Wygrali 3/6 6/3 6/2 i jutro o 18:00 zmierzą się z Borrero/Alonso w finale, który zapowiada się gorączkowo.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !