Le Sewilla Mistrz APT Padel Wycieczka zaczyna się dzisiaj z dwoma Francuzami w głównym losowaniu. Kort centralny Las Setas przez cały tydzień będzie dla nas świetnym show.

Dzieło sztuki dla padel

Gęsia skórka, kiedy wspiąłem się po schodach pomnika Setasa w sercu stolicy Andaluzji i odkryłem, co APT zbudowało na Place de la Encarnación.

Od wtorku o godz. 10 na trybunach jest już wielu widzów. Bilety na półfinały i finały byłyby już sprzedawane na stronie APT Padel Wycieczka.

W dzisiejszym programie sześć meczów, w tym nasz Francuz Max Moreau w towarzystwie utalentowanego Relisa Ferreryry, przeciwko dwóm graczom z poprzednich lat. Juan Pablo Dip Nazar et Symbol zastępczy dla Matias Gonzalez. Mecz odbędzie się w drugiej rotacji meczu o godz.

SĄD CENTRALNY W SEWILLI

Program dnia

10h: Javier Perez Morillas / Jose Luis Gonzalez Rodriguez vs Bram Meijer / Uriël Maarsen

II runda: Relis Ferreyra / Maxime Moreau vs Juan Pablo Dip Nazar / Symbol zastępczy dla Matias Gonzalez

II runda: Juan Restivo / Diego Ramosa vs Luciano Puppo / Ricardo Martins

18h: Joaquin Mauro Gaitan / Ivo Alem Andenmatten Guidiño vs Cristian Gutiérrez / Ignacio Piotto

II runda: Stefano Flores / Vasco Pascoal vs Matias Almada / Santiago rolla

II runda: Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual vs Federico Quiles / Leo Augsburg

Śledź mecze na żywo w strumieniu APT.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !