Co za wieczór? padel na centralnym dworze las Setas w Sewilli! Maxi Arce / Franco Dal Bianco et Tito Germani / Facundo Dominguez powalczy o tytuł Globalny Mistrz Sewilli zAPT Padel Wycieczka.

Dal Bianco / Arce, wydajność

Początek meczu jest pozytywny dla Juani De Pascual i Maxi Sanchez Blasco, którzy pokazują, że Argentyna nie musi się martwić o przyszłość swoich reprezentantów! Najmłodsi wydają się dominować w meczach z białymi serwisami, ale Arce / Dal Bianco wykorzystują lekki spadek prędkości, aby zrobić sobie przerwę.

Numery 1 pozostają solidne w swoim serwisie i wygrywają seta, którego nie zdominowali całkowicie. To również sprawia, że ​​ta para jest tak konkurencyjna w APT Padel Wycieczka.

Juani i Maxi ponownie imponują na początku drugiego seta szczególnie małymi dropami, które pokazują przepełniony talent Juani De Pascual – tylko 17-latek.

Franco Dal Bianco i Maxi Arce robią to ponownie od pierwszego seta. Oszczędzają punkty przełamania, a następnie z łatwością przyjmują zagrywkę przeciwnika. Argentyńczycy wygrali wszystkie ważne momenty meczu. Maxi Arce kończy mecz trójstronną wycieczką, którą zapamięta! 3/6 4/6

Tolito/Chozas, przedstawienie

Od pierwszych wymian meczowych rozumiemy, że widzowie przybyli, by wesprzeć Tolito Aguirre. Jego bardzo atrakcyjna gra przemawia do sewilskiej publiczności, a czterej mężczyźni grają show aż do tie-breaka.

Alex Chozas jest doskonały, jak przez cały tydzień, Facundo nie popełnia błędów, a Tito towarzyszy mu błyskami geniuszu. Dwie pary szły cios za ciosem, ale to Alex Chozas zrobił różnicę, wygrywając dwa duże smecze na koniec tie-breaka. 7/6

Drugi zestaw zwiększa intensywność. Spektakularne wymiany mnożą się, a opinii publicznej trudno jest usiąść. To Tito Allemandi i Facundo Dominguez zrobili różnicę dzięki przerwie, która dała im set. Trzeci set był jedyną uczciwą opcją w tym meczu!

Czterech graczy rozgrzewa publiczność, która cieszy się festiwalem puntazów. Mecze są bardzo zacięte i zawodnicy muszą czerpać z rezerw, w szczególności Allemandi, który wzywa fizjoterapeutę, a zwłaszcza Chozas, który cierpi na skurcze.

Jako symbol, mecz oferuje nam nowy tie-break. Chozas nie może już chodzić i pomimo całej swojej bezinteresowności, to ostatecznie Allemandi i Dominguez wygrywają w tym wyjątkowym meczu: 6/7 6/4 7/6.

Jeśli nie byłeś w stanie zobaczyć meczów, zapraszamy do ich obejrzenia, a zwłaszcza pojedynku Tolito – Tito, który podpalił Sewillę!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !