Le Globalny Mistrz Sewilli 2022 teraz zna swój stół z ósmy finał. Od jutra o 9 rano rozpocznie się XNUMX-ta runda z wejściem do biegu pierwszych rozstawów. Rozpoczyna się również finałowe losowanie kobiet, które będzie kontynuowane Padel Magazine.

Rozsiane 5 na macie

Szok tego dnia to starcie Chozas/Tolito i Oliveira/Torre. To spotkanie mogło być plakatem półfinałowym, ale los sprawił, że te dwie pary musiały zostać rozegrane w pierwszej rundzie.

Miguel Oliveira i Agustin Torre mieli problemy ze znalezieniem swojego stylu gry w tym pierwszym secie. Zainspirowani Tolito i Chozas kwalifikują się do ósmego miejsca i perfekcyjnie rozpoczynają swój sewilski tydzień.

W dzisiejszym biegu brał udział Francuz, Jérôme Inzerillo. Związany z argentyńskim Exequielem Mouriño, zawodnik reprezentacji Francji liczył na inny wynik niż ta porażka 6/1 6/1 z Rocafort/Gaspar, dwa oczka wyżej niż dzisiaj...

Wyniki dnia

Juan Manuel Arganaras / Matias Gutierrez 6/3 2/6 6/3 Ramiro Valenzuela / Santiago Castaneyra

Cayetano Rocafort / Jose carlos gaspar 6 / 1 6 / 1 Exequiel Mourino / Jerome Inzerillo

Alex Chozas / Leonel Tolito Aguirre 6 / 4 6 / 3 Miguel Oliveira / Agustin Torre

Pedro Araujo / Matias Fernandez Popovich 7/5 4/6 7/5 Marcos Gonzalez / Santiago Pineda

Adrian Germani / Facundo Dominguez 1/6 6/4 6/2 Matias Del Moral / Pablo Nicolas Egea

Miguel Deus / Nuno deus 6 / 3 6 / 2 Afonso Fazendeiro / João Pedro Flores

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !