Spektakularny dzień o centralny dwór las Setas. Mecze w 3 setach nie zawiodą, oferując publiczności coraz liczniejsze bardzo piękne sceny napięcia.

Moreau / Ferreyra, obiecująca para

Wydaje się, że Maxime Moreau znalazł dobrego partnera w Relis Ferreyra. Dwóch spektakularnych graczy, jeden fizycznie, a drugi pod względem jakości rozdania, bardzo dobrze się dogaduje i udało im się zdobyć seta na numerach 1, nie lada wyczyn!

Dobry prognostyk na przyszłość, gdy wiemy, że te ekscytujące początki sprawiły, że obaj panowie zapragnęli wspólnie kontynuować przygodę.

Jak widać poniżej, kilka meczów było bardzo wyrównanych, z kilkoma niespodziankami, w tym wyeliminowaniem rozstawionych Julianoti/Melgratti, Flores/Pascoal, Barrera/Britos i Ramos/Restivo!

Wyniki ósmego

Cristian Gutiérrez / Ignacio Piotto 4/6 7/5 6/4 Stefano Flores / Vasco Pascoal

Javier Perez Morillas / Jose Luis Gonzalez Rodriguez 6/4 3/6 7/6 Julio Julianoti Yain Melgratti

Franco Dal Bianco / Maximiliano Arce 6/2 4/6 6/1 Relis Ferreyra / Maxime Moreau

Maximiliano Sanchez Blasco / Juan Ignacio de Pascual 6/4 6/7 7/5 Juan Restivo / Diego Ramosa

Federico Chiostri / Gonzalo Gabriel Alfonso 6 / 1 6 / 3 Juan Manuel Arganaras / Matias Gutierrez

Alex Chozas / Leonel Tolito Aguirre 6 / 3 6 / 0 Cayetano Rocafort / Jose carlos gaspar 

Adrian Germani / Facundo Dominguez 6 / 1 7 / 6 Pedro Araujo / Matias Fernandez Popovich

Miguel Deus / Nuno deus 6 / 4 7 / 6 Pablo barrera / Andres Britos

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !