Sewilla przeżyła kilka wspaniałych chwil padel na tej zmianie w piątek. Dzisiaj od 20:30 centralny dwór las Setas zostaną spakowane na historyczne półfinały.

Dal Bianco/Arce kontra Sanchez Blasco/De Pascual

APT #1 Padel Tour zdecydowanie miał problemy w drugich setach! Po przegranej seta z Moreau/Ferreyra, Arce i Dal Bianco ponownie przegrali seta z Gutierrezem/Piotto. Faworyci nadal będą w półfinale.

Zmierzą się z argentyńskimi cudakami Maxi Sanchez Blasco i Juani di Pascual, którzy pokonali miejscowych Pereza Morillę i Gonzaleza. 6/2 7/6

Chozas / Tolito vs Germani / Facundo

Alex Chozas i Tolito Aguirre potwierdzili swój bilet do półfinału Global Sevilla Master po pokonaniu Chiostri-Alfonso 4/6 6/3 6/3 w najbardziej spektakularnym meczu dnia.

Para nr 9 dokonała spektakularnego powrotu do finalistów Cape Town Master, których w kluczowych momentach wyprzedziła magia Chozas-Aguirre. Fede Chiostri wyszedł z gry z protestem co sprawiło, że stracił energię.

Allemandi-Domínguez wygrało kwartę 6/2 6/0 w 61. minucie przeciwko braciom Deus.

Portugalczyk, który właśnie osiągnął dobry występ, eliminując liderów Wyścigu 2022 Barrera-Britos, nie poradził sobie z poziomem tej nowej pary, która nabiera rozpędu w Sewilli.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !