Le Globalny Mistrz Sewilli zAPT Padel Wycieczka ma się rozpocząć i odbyły się losowania mężczyzn i kobiet. Wydarzenie odbędzie się w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Sewilli.

Nowe pary dla mężczyzn

Mistrz Sewilli będzie okazją do zobaczenia nowych par APT w akcji. Na przykład Fede Quiles i Leo Augsburger, którzy zmierzą się w pierwszej rundzie z inną niedawno utworzoną parą: De Pascual-Sánchez Blasco. Wyczekiwane będzie również starcie Torre-Oliveira z Tolito-Chozasem.

Po stronie francuskiej Maxime Moreau będzie kojarzony z bardzo utalentowanym Argentyńczykiem Relisem Ferreyrą. Ta nowa para zmierzy się z duetem z kwalifikacji, zanim w przypadku zwycięstwa zmierzy się z Arce nr 1 i Dal Bianco.

Losowanie główne, które zostanie rozegrane na korcie centralnym pomnika Setas de la Encarnación, rozpocznie się we wtorek 17 o godzinie 10:00.

Konkurencja rośnie wśród pań

Marta Borrero (związana z Alejandrą Alonso) będzie szukała kolejnego zwycięstwa u siebie po sukcesach z poprzedniego sezonu, ale zadanie nie wygląda na łatwe. Rzeczywiście, kilka par wydaje się być dobrze uzbrojonych. Myślimy w szczególności o Mireii Herradzie, byłej partnerce Sewilli, która gra teraz u boku Laii Rodríguez, z którym zdobyła tytuł Mistrza Monako.

Ponadto Cristina Carrascosa i Isa Dominguez będą chciały wymazać słabe wyniki Monako, aby udowodnić, że są kandydatami do tytułu. Portugalska Mendonça-Vilela będzie chciała wystartować przed Oeiras Open u siebie!

Pomiędzy dwiema kategoriami (mężczyzn i kobiet) w turnieju wezmą udział 92 pary reprezentujące 12 różnych krajów (Hiszpania, Argentyna, Włochy, Portugalia, Brazylia, Urugwaj, Paragwaj, Francja, Holandia, Szwecja, Rumunia i Meksyk).

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !