Nie ma już w tym francuskiego przedstawiciela APT Sewilla Otwarte Padel Wycieczka. z Santiago Frugoni, tricolor został wychowany w zestawie, który obaj gracze mieli w rękach.

To oczywiście duże rozczarowanie dla Frugoni / Scatena, który nie był daleki od dopasowania do testu porównawczego. W pierwszym secie z bardzo małą ilością okazji do przerwy, Scat i Frugoni byli w stanie zrobić różnicę w najlepszym momencie. 7/5

Drugi zestaw jest podobny do pierwszego, ale w odwrotnej kolejności. Relis Ferreyra i Leo Augsburger nabierz pewności siebie i przesuń mecz na trzecie miejsce.

Początek trzeciej jest doskonały dla Scata i Frugoni. Dominacja ma łącznie prowadzić 4/0 30-40. W tym momencie Jeremy Scatena myśli, że strzelił piąty mecz z rzędu z woleja forhendowego, ale sędzia sprawdza faul ball. „Błąd jest rzeczą ludzką, nie ma problemu”, rzuca się na niego Scat.

scatena zirytowany sewillą

Piłka wydaje się rzeczywiście dobra, a ten potencjalny błąd arbitrażowy miał przypuszczać początek buntu Argentyńczyków. Leo Augsburger i Relis Ferreyra zacząć wierzyć w swoje szanse. Po strzale, który ma być strzałem turniejowym - zwycięskim strzałem w plecy w szybę - Leo trochę bardziej nokautuje przeciwników.

Zdobywa się przewagę psychologiczną, a argentyńczycy zdobyć szóstą grę z rzędu, aby zakończyć znakomitą zmontowane, 6 / 4

relis ferreyra apt sewilla uroczystości

To oczywiście kolejne duże rozczarowanie dla Jeremy Scatena którym nie udaje się zachować ciągłości wyników. Para Scat/Frugoni jest na wczesnym etapie rozwoju, ale wciąż ma powody, by ekscytować się przyszłością.

Możesz śledzić resztę dnia szesnastych APT Sevilla Open, klikając poniżej.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !