Dwie najmłodsze pary w damskiej tabeli tego APT Padel Otwarta wieża w Sewilli zakwalifikował się do jutrzejszego wielkiego finału. Marta Borrero będzie chciał to zrobić ponownie po swoim zwycięstwie wOeiras otwarte, ale tym razem w towarzystwie Mireia Herrada.

Carrascosa / Arellano, co za spektakl!

Mecz rozpocznie się dla portugalskiego numer 1 Vileli i Mendonçy. Bardzo młoda Marta Arellano (15) jest nieco onieśmielona tym centralnym dworem. Ale stopniowo do gry wkraczają Hiszpanie. Wciskają pierwszego seta do tie-breaka.

Prowadzona przez Cristinę Carrascosę, która również trenowała z młodą Martą, hiszpańska para zrobiła różnicę i wygrała pierwszego seta. 7/6

W drugim secie Cristina Carrascosa proponuje nam pokaz padel. Madrilenian jest dziś zdecydowanie najlepszą zawodniczką na boisku i zdobywa większość punktów. Komentator APT Oscar Solé rozpala się swoim klasycznym „Puntaco”!. 6/3

Borrero / Herrada jako Patroni

Marta Borrero i Mireia Herrada to faworytki w Sewilli. Dwaj młodzi Hiszpanie grają razem coraz lepiej, a przeciwko Magdalenie Pérez i Albie Pérez po raz kolejny to udowodnili.

Bardzo wcześnie w meczu Borrero / Herrada przejęli kontrolę nad giełdami. Perez nie będzie w stanie zrobić nic, by ich powstrzymać. 6/3 6/4

Będziemy więc mieli bardzo dobry finał pomiędzy dwiema parami, które zrobiły mocne wrażenie w Andaluzji. Aby zobaczyć to spotkanie, do zobaczenia jutro o 10:30 w transmisji APT.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory półfinały mężczyzn zacznij dzisiaj o 17:XNUMX Będziemy mieli :

  • 17: Maxi ARCE / Franco DAL BIANCO vs Miguel OLIVEIRA / Yain MELGRATTI
  • 18: Agustin TORRE / Andrés BRITOS vs Gonzalo ALFONSO / Fede CHIOSTRI
Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.