Środa o godz APT Sewilla Otwarte Padel Wycieczka zaznaczył się eliminacją ostatniego francuskiego gracza i obecnością coraz większej liczby widzów w Andaluzji. Co sugerować, że w ten weekend trybuny będą pełne.

Zakwestionowane mecze

W tej pierwszej rundzie głównego losowania 8 nasion zostało zwolnionych i mogły odpocząć przez ósme.

Pozostałe osiem par musiało walczyć w większości meczów, co wydłużyło bardzo długi dzień padel na centralnym (14h bezpośrednio).

Pierwszą wielką bitwę wygrał Argentyńczyk-Włoch, którego dobrze znamy Andrés Britos i Agustin Torre. W obliczu braci Deus, dwaj gracze, którzy właśnie uczestniczyli w P2000 of the Pyramids, byli solidni, aby odzyskać siły po źle rozpoczętym meczu. 6/7 6/4 6/3

ricardo martins reverse apt seville

Młody i siarkowy Ferreyra i Augsbuger stworzył sensację, uświadamiając sobie remount tego początku turnieju. Doprowadziło 4/0 30-40 do trzeciej, Argentyńczycy mają powstrzymać projekcje Scateny / Frugoni.

Wielkim meczem dnia była opozycja między lokalnymi graczami Klub Rio Grande Burgos i Diaz oraz zawsze spektakularna para Martins / Bernils. W pierwszym zestawie dominuje doświadczenie na tym poziomie pary iberyjskiej (6/4). Około 300 ludzi, którzy przyszli wspierać swoich graczy, robi dużo hałasu, a to daje wielką siłę Burgosowi / Diazowi, który popycha Bernilsa i Martinsa do granic możliwości (4/6). Marc i Ricardo wzięli sprawy w swoje ręce na trzecim miejscu, aby zakończyć mecz wypadkiem par 3 z Katalończyka. 6/3.

Lahoz / Pascoal, Restivo / Gutierrez, Aguirre / Popovich i Cristian Gutierrez / Maxi Sanchez tymczasem łatwiej wygrali swoje szesnaste miejsce, wygrywając za każdym razem w równych setach.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę teraz grać w APT Padel Wieża", powiedział wielki Christian Gutierrez przy mikrofonie Padel Magazine.

Ósme plakaty

  • 9:XNUMX: Bejarano / Almada vs Araujo / Fazendeiro
  • 10:30: Da Cunha / Flores vs Torre / Britos
  • 12:XNUMX: Soliverez / Quiles vs Aguirre / Popovich
  • 13:30: Lahoz / Pascoal vs Oliveira / Melgratti
  • 15: Barrera / Egea vs Restivo / Gutierrez
  • 17:XNUMX: Ferreyra / Augsburger vs Arce / Dal Bianco
  • 18: Rocafort / Julianoti vs Maxi Sanchez / Cristian Gutierrez
  • 20:XNUMX: Chiostri / Alfonso vs Martins / Bernils

Wszystkie mecze będą rozgrywane na korcie centralnym i będą transmitowane na żywo w transmisji APT.

Sur Padel Magazine, będziecie mogli śledzić start tabeli kobiet od godziny 17:XNUMX.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.