To pierwszy! Thomas Johansson i Jonas Björkman są zapisali się razem dla APT Padel Szwecja Grand Master Tour rozpoczyna się 10 października!

Będzie to pierwszy raz dla dwóch mężczyzn z padel. Rzeczywiście, jeśli są już przyzwyczajeni do dzielenia się kortem tenisowym, tak jak tutaj przeciwko braciom McEnroe w 2019 roku, nigdy nie zrobili razem turnieju w padel.

Zwycięzcy turnieju Bastad z 2006 roku w deblu, Szwedzi nie powinni mieć problemów z dogadywaniem się padel. Dyrektor Generalny APT, Thomas Johansson powinien dobrze się bawić przed publicznością w zapowiadającym się gorącym turnieju.

Rzeczywiście, wszyscy najlepsi gracze APT będą obecni na tego Wielkiego Mistrza, wraz z kilkoma nowymi parami, które będą chciały pokrzyżować plany liczb 1 Chiostri i Alfonso. Wśród nich znajdziemy Pascoala / Oliveirę, Britos / Melgratti, Aguirre / Del Moral czy Lahoza / Popovicha. Julio Julianoti wraca ze Stefano Floresem, Cayetano Rocafort z Simonem Vasquezem tworzą parę, która powinna być ostrożna i która będzie faworyzowana przez widzów!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !