Oto jesteśmy. Dwie pary ogłoszą się mistrzami Wielki Mistrz Szwecji, najważniejsze wydarzenieAPT Padel Wycieczka. Finał w 100% z Hiszpanii dla pań i w 100% z Argentyny dla mężczyzn.

Carrascosa / Garcia vs Borrero / Pérez

To wielki szok. Po raz kolejny Marta Borrero i Cristina Carrascosa spotykają się na nową bitwę. Marta wygrała dwa pierwsze, ale Cris wygląda teraz mocniej z nowym partnerem Aitaną Garcia. Marta Borrero nie wygląda tak komfortowo w Albie Pérez i powinniśmy mieć naprawdę duży finał.

Do zobaczenia o 13:XNUMX na streamie APT.

Chiostri / Alfonso kontra Arce / Dal Bianco

Dwie najsilniejsze pary zmierzą się w meczu, który zapowiada się na bardzo wyrównany. Fede Chiostri i Gonza Alfonso są faworytami rankingu, ale w tym sezonie Arce / Dal Bianco pokonali ich dwukrotnie, za jedną porażkę.

Wiemy też, że Maxi i Franco lubią warunki na tym dość szybkim torze, który faworyzuje agresywnych graczy. Powinniśmy mieć wiele spektakularnych punktów!

Finał nie zostanie rozegrany przed 14:30.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.