Jérémy Scatena i Benjamin Tison rozegrali wielki mecz w XNUMX/XNUMX finału Wielki Mistrz APT Sweden!

Dziś wieczorem mieliśmy prawo do meczu Francja z Argentyną, tak jak nam się podoba. Naprzeciw jedynej pary francuskiej w tabeli, znanej na torze pary argentyńskiej: Fede Quiles / Luciano Soliverez.

Jakie napięcie! Ostatni mecz tego dnia był prawdopodobnie najtrudniejszym z 16-go. Poszerzanie punktów, kompletnie szalona wymiana o miejsce w 8th of the Sweden Grand Master.

W pierwszym secie para francuska wydaje się nieco wyższa, ale Argentyńczycy są wytrwali. Trzymają się i wykorzystują lekką dekoncentrację Francuzów, aby podnieść wynik. Udaj się na bardzo gorący tie-break. Benjamin Tison i Jérémy Scatena pozostają w meczu, zdobywając bardzo wąskie punkty. 7/6 Francja.

W drugiej rundzie Quiles i Soliverez grają coraz lepiej. Trzeba jednak przyznać, że kilka francuskich błędów trochę psuje show. Błędy, które kosztowały Benjamina i Jérémy'ego drogie. 6/3 Argentyna.

W trzecim secie wszystkie partie są bardzo wyrównane. Francuzi pozwalają sobie na przełamanie punktów na 3/4 bez ich materializowania. Delikatnie zmierzamy w kierunku nowej decydującej gry.

W tie-breaku Ben Tison udowadnia, że ​​jest najlepszym graczem na boisku. Mistrz Francji sam podejmuje grę i trafia w sedno. Trzeci set wpada do kieszeni francuskiej pary, która cieszy się: 7/6 3/6 7/6!

Scatena Tison zwycięstwo szesnaste APT Szwecja szesnaste

Najbardziej spostrzegawczy zauważy, że Bergeron i Tison przegrali dokładnie w tym samym wyniku w szesnastkach Monaco Master z Quilesem / Soliverezem. Jest to więc mała zemsta dla Francuzów, którzy jutro zmierzą się z rozstawioną siódemką, Bejarano / Torre!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.