Faworyci nie mieli większych problemów z rozpoczęciem dzisiejszego ranka APT Sweden Grand Master po XNUMX/XNUMX finału. Padel Wycieczka.

Jeśli Vasco Pascoal i Miguel Oliveira nie drżeli zbytnio na miejscowych? Hjalmarson/Falkenström (6/4 6/2), inne ulubione pary szesnastek były mniej skuteczne.

W starciu z Alexem Ramillete i Jérôme Inzerillo, Yain Melgratti i Andres Britos byli zaskoczeni w pierwszym secie, zanim wyprzedzili drugiego: 4/6 6/0 6/2. Francuz nadal był zadowolony z tego meczu z jedną z najsilniejszych par na torze. Możliwe też, że kontynuuje przygodę z Hiszpanem Ramillete.

Ten sam scenariusz dla Federico Chiostri i Gonzalo Alfonso przeciwko Facundo Dominguez i Marc Bernils. Zirytowane porażką pierwszego seta, liczby 1 szybko ustanowiły rekord, oferując nam wysokiej klasy ruchy, takie jak ten amortyzowany podpisany Alfonso! Zwycięscy 3/6 6/1 6/2, będą tam jutro na ósmej.

Po Jérôme Inzerillo jest kolejna Gracz drużyny Francji France który kończy swój turniej. Rzeczywiście, Max Moreau i Victor Saenz przegrali z brazylijskimi reprezentantami Lucasem Da Cunha i João Pedro Flores. Para francusko-hiszpańska miała bardzo solidną pierwszą rundę, zdobywając nawet set point. Wreszcie Amerykanie Południowi zaostrzyli grę, wygrywając 7/6 6/2.

Umieść teraz po szesnastych, aby podążać tuż poniżej, ze szczególnym uwzględnieniemSzwedzki Johansson i Björkman w obliczu Argentyńczyków Ferreyra / Gutiérrez, a następnie początki pary w 100% francuskiej :

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !