Po emocjonalny dzień wczoraj, pary drugiej części tablicy kłócić się dzisiaj miejsce w XNUMX/XNUMX finału APT Tenerife Open Padel Wycieczka.

Oczekiwane pary

Zaplanowane na 9:30 mecze zostały opóźnione z powodu dużej wilgotności na torze. Na Teneryfie, na poziomie morza, wilgotność jest tak wysoka, że ​​tor może zamoczyć się, zanim wyjdzie słońce. Dziś rano piłka będzie ciężka.

Najchętniej oglądanym spotkaniem dnia będzie bez wątpienia debiut Pincho Fernandeza i Jose Antonio Diestro w APT Padel Okrągły. Na papierze są jednym z najlepszych par, jakie APT widział na swoich kortach od początku swojej historii, i będzie ciekawie zobaczyć, czy Hiszpanie mogą zwyciężyć na Wyspach Kanaryjskich. Jeśli uda im się wydostać z pułapki Valenzueli/Castańeyry, w następnej rundzie zmierzą się z rozstawionym Chiostri/Alfonso nr 1!

W najbliższą środę powróci również para Piotto/Cristian Gutiérrez. Kibice argentyńscy chcą zobaczyć więcej tej pary, która dała bardzo dobre wrażenie w poprzednich turniejach. Nacho i Cristian zagrają pod koniec wieczoru w bardzo wolnych warunkach, z Mati Gonzalezem i Luciano Puppo.

Program dnia

10:11 (XNUMX we Francji): Juan Restivo / Facundo Dominguez vs Julian Lacamoire / Uriël Maarsen

Śledzony przez : Antonio Fernández Cano / Jose Antonio Garcia Diestro vs Ramiro Valenzuela / Santiago Castaneyra

Śledzony przez :Oier Zuazua / Daniel Martinez Otero vs Daniela Appelgrena / Linus Mróz

17:18 (XNUMX:XNUMX we Francji): Sergio Borrero / Pablo DellellJuan vs Miguel Deus / Nuno deus

Śledzony przez :Vasco Pascoal / Pedro Perry Ferreira vs Ramiro Pereyra / Martin Ariel Andornino

Śledzony przez :Ignacio Piotto / Cristian Gutiérrez vs Symbol zastępczy dla Matias Gonzalez / Luciano Puppo

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !