Jest to prawdopodobnie najwyższy stół pod względem poziomu gry, jakiAPT Padel Wycieczka wiedział. Pomimo braku cyfry 1, wiele par, które zazwyczaj grają na innych torach, zdecydowało się na rejestrację!

Całkowicie nowy poziom

Obraz zainauguruje tak, jak powinien, Francuz! To Jérome Inzerillo, który wciąż tworzy zespół z Jesusem „Bubitą” Bohorquezem. Od 9:30 na Teneryfie (10:30 we Francji) francusko-hiszpańska para zmierzy się z Del Moral/Frugoni.

Potem czekają nas kuszące pojedynki pomiędzy parami APT, a parami previas WPT, które w końcu zamkną debatę na poziomie gry! Marcos Sager i Ignacio Cordoba zmierzą się z nuggetsami APT Maxi Sanchez Blasco i Juani De Pascual.

Zwróć też uwagę na super pojedynek między Diego Gilem / Jairo Bautistą i Javi Perezem / Mario del Castillo od 18:30!

Francuzi na wystawie

Dzień zakończy się Jeremy Scatena i Exequiel Monuriño, przeciwstawiając się Victorowi Saenzowi i Aday Santanie. Bardzo fajny mecz dla Scat!

Jutro będzie to wejście do gry znakomitych Jose Antonio Diestro i Antonio Fernandeza, stałych bywalców finałowych stolików innych torów, a pojutrze przybycie headlinerów APT Padel Wycieczka do Costa Adeje!

Aby zobaczyć tabelę w całości, kliknij tutaj!

APT PADEL WYCIECZKA NA TENERYFĘ

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !