Teneryfa chciał show i dostała go! w of dwie połówki w 3 kompletach, plakatem finału będzie Oliveira/Chozas przeciwko Fernandez/Diestro.

Oliveira/Chozas, epicka para

Przedwczoraj Miguel Oliveira grał bardzo źle. Portugalczyk zaliczył wczoraj jeden z najlepszych występów w swojej karierze. Jego poziom gry był "czynnikiem x" przed spotkaniem, a plan Ramosa/Torre'a polegał na implodowaniu Miguela.

W pierwszym secie wszystkie piłki trafiają do Portugalczyka, który nie nabiera pewności siebie. Alex Chozas zdobywa punkt, gdy dotyka piłki, ale prawie nigdy jej nie dotyka. Taktyka na lodówkę jest skuteczna, a Argentyńczyk i Urugwajczyk wygrywają pierwszego seta 6/3.

W drugim secie sytuacja się zmienia. Alex Chozas nie waha się podnieść głosu do swojego kolegi z drużyny o 15 lat starszego od niego, aby zmienić taktykę. Portugalczyk jest bardziej komfortowy, a gra się zmienia. Agustin Torre kłóci się z sędzią, a Chozas/Oliveira wymuszają trzeci set.

W przerwie między setami obie pary otrzymują drugie ostrzeżenie, w wyniku czego każda drużyna otrzymuje punkt karny. Pierwsza partia trzeciego seta zaczyna się zatem od 3a, co jest niezwykłe!

W drodze z drugiego seta Alex Chozas i Miguel Oliveira grają na wyjątkowym poziomie, który pozwala im na zdobycie przewagi. Wspaniale jest widzieć zdolność Miguela do odzyskania gry po katastrofalnym początku meczu. Spotkanie kończy się 3/6 6/2 6/3.

Alex Chozas jest we łzach. W wieku zaledwie 19 lat argentyński talent zagra jutro swój pierwszy finał!

Przejęcie Fernandez/Diestro

Po pokonaniu Chiostri/Alfonso w XNUMX/XNUMX finału Fernandez i Diestro są parą do pokonania na Teneryfie. Naprzeciwko, Tito i Tolito grają coraz lepiej i chcą pokazać, że są u siebie w APT Padel Wycieczka.

Pierwsza seria to przejście ramion między dwiema parami, które się mierzą. Diestro popełnia wiele błędów, ale jakość jego partnera pozwala na wyrównanie meczu.

Przy 5/5 Pincho Fernandez i José Diestro wygrywają punto de oro, co daje im przerwę. W ten sposób Hiszpanom udaje się zakończyć pierwszy set 7/5.

W drugim działa magia Tolito Aguirre! Tito też jest wygodny, a Argentyńczykom udaje się złamać wejście. Nigdy nie odpuszczą i wszędzie uda im się trzymać rękawa.

Pincho i Diestro zwiększają swój poziom gry na początku decydującego seta. Robią przerwę w czwartej grze i potwierdzają ją w następnej.

Mecz osiągnął wyżyny pod względem poziomu gry, z bardzo widowiskowymi punktami, ale Hiszpanie zdołali utrzymać przewagę. Robią nawet drugą przerwę, aby spokojnie zakończyć mecz. 6/1

W swoim pierwszym turnieju APT Pincho Fernandez i José Diestro zagrają w finale!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !